Czy to Twoja firma?

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM praca

Nowe Miasto Lubawskie

W sercu Nowego Miasta Lubawskiego znajduje się miejsce, gdzie każda rodzina może znaleźć wsparcie i zrozumienie – to nasze Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Od momentu naszego powstania w 1998 roku, w wyniku reformy administracyjnej, nieustannie dążymy do tego, aby być ostoją dla tych, którzy napotykają na trudności w codziennym życiu.

Nasza misja jest jasna i prosta – pragniemy pomagać rodzinom w przezwyciężaniu wyzwań, z jakimi się mierzą. To nie tylko nasz cel, ale i pasja, która napędza nasze działania każdego dnia. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji. Od koordynacji terenowych strategii rozwiązywania problemów społecznych, poprzez prowadzenie domów dziecka, placówek pogotowia opiekuńczego, aż po wsparcie rodzin zastępczych i pomoc uchodźcom – jesteśmy tu, by służyć pomocą i doradztwem.

Współpracujemy z sądami, oferujemy konsultacje i nadzór nad rodzinami zastępczymi, a także przyznajemy świadczenia i pożyczki na działalność gospodarczą. Nasze centrum to także miejsce, gdzie pracownicy pomocy społecznej mogą zdobywać nowe umiejętności i doskonalić swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i programy doskonalenia zawodowego.

Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na lepsze jutro, dlatego nasze działania są skoncentrowane na budowaniu silnych i zdrowych wspólnot. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z zaangażowania naszego zespołu, który każdego dnia wkłada serce w pomoc innym.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy certyfikatami jakości, nasza siła leży w lokalnej społeczności i głębokim zrozumieniu lokalnych potrzeb. Jesteśmy tutaj, by służyć mieszkańcom Nowego Miasta Lubawskiego i okolic, i to właśnie ta bliskość z ludźmi stanowi o naszej wyjątkowości.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych rodzin i społeczności.

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sektor publiczny / służby mundurowe doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

Mapa POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

Siedziba główna

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Bydgoszcz
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM - oferty archiwalne

  • Osoba do pomocy przy sprawowaniu opieki na dziećmi i przy pracach gospodarskich

    • Gwiździny
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy sprawowaniu opieki nad dziećmi

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Praca w Rodzinnym Domu Dziecka w Gwiździnach (20 godz. tygodniowo). Rozkład czasu pracy do ustalenia z pracodawcą. Umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
  • Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

    • Nowe Miasto Lubawskie
    • pełny etat

      Praca z rodzinami zastępczymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
      • Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: praca w terenie. pracodawcy: Umiejętność obsługi komputera z systemem Windows oraz umiejętność obsługi pakietu MS Office. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wykształcenie: wyższe. Szczegółowe informacje na temat oferty pracy na:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Mieście Lubawskim