Czy to Twoja firma?

ICHEMAD - PROFARB sp. z o.o. praca

Gliwice

W sercu Górnego Śląska, regionu pulsującego przemysłowym sercem Środkowej Europy, znajduje się nasza siedziba – ICHEMAD - Profarb. Jesteśmy dumni z naszej roli w branży chemicznej, gdzie nasza specjalność to projektowanie i budowa kompletnych, zautomatyzowanych instalacji, a także produkcja specjalistycznych urządzeń, które służą rozwojowi przemysłu chemicznego.

Nasza działalność opiera się na innowacyjności i jakości. Wdrażamy nowoczesne systemy produkcyjne i tworzymy linie technologiczne, które bazują na maszynach i aparatach wyprodukowanych przez naszą firmę. Zależy nam na tym, aby każdy projekt był realizowany z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, co gwarantuje pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych.

Jako firma o zasięgu globalnym, rozumiemy różnorodność i specyfikę lokalnych rynków. Dlatego też dostosowujemy nasze rozwiązania inżynieryjne do uwarunkowań lokalnych, jednocześnie nieustannie podnosząc poprzeczkę, aby spełniać i przekraczać międzynarodowe standardy – co potwierdzają nasze certyfikaty ISO 9001:2015 oraz zgodność z normami Unii Europejskiej.

Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego, od projektu po realizację, a także stałą współpracę powykonawczą. Wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem, dlatego zawsze stawiamy na jakość na każdym etapie – od projektowania, przez wykonanie, montaż, aż po testy.

Nasze rozwiązania inżynieryjne są zawsze zgodne z najnowszymi normami międzynarodowymi, co daje nam przewagę konkurencyjną i pozwala na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. W ICHEMAD - PROFARB wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy łączą tradycję z nowoczesnością, a nasza historia i doświadczenie w branży chemicznej są tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i zaangażowaniu.

ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik usług czystościowych (sprzątaczka) - wsparcie dla ukrainy

    ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Oferta skierowana w szczególności dla uchodźców z Ukrainy.Wykształcenie podstawowe, podstawowa znajomość jęz. polskiego, zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, magazynu, hal produkcyjnych, szatni, budynku recepcji, pomieszczeń gospodarczych, praca w godz. popołudniowych, miejsce pracy: Gliwice ; Kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym z pracodawcą: ul. Chorzowska 117, 44-100 Gliwice, tel.: 508 183 766

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach