Czy to Twoja firma?

REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA praca

Milicz

Jesteśmy 4 Regionalną Bazą Logistyczną, kluczowym ogniwem w strukturze logistycznej Wojska Polskiego, z siedzibą w sercu Dolnego Śląska – Wrocławiu. Nasza historia rozpoczęła się w 2010 roku, a pełną gotowość operacyjną osiągnęliśmy z początkiem 2011 roku. Jesteśmy dumni, że nasze korzenie sięgają tak znamienitych instytucji, jak Sztab Okręgu Wojskowego Śląsk i Dowództwo Śląskiego Okręgu Wojskowego.

Nasza misja to niezawodne zabezpieczenie logistyczne jednostek wojskowych stacjonujących w województwach dolnośląskim, śląskim, opolskim i lubuskim. Zajmujemy się również wsparciem logistycznym polskich kontyngentów wojskowych za granicą, w tym w ramach misji pokojowych, jak PKW Afganistan. Nasze działania są nie tylko wyrazem solidarności międzynarodowej, ale także potwierdzeniem naszych kompetencji w obszarze logistyki wojskowej.

Podporządkowanie Inspektoratowi Wsparcia Sił Zbrojnych zapewnia nam stabilność i wsparcie niezbędne do realizacji naszych zadań. Jako 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA, rozumiemy znaczenie odpowiedzialności, jaką na nas powierzono, i zawsze dążymy do tego, aby sprostać oczekiwaniom naszych żołnierzy oraz partnerów.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami profesjonalizmu i zaangażowania. Współpraca z jednostkami wojskowymi oraz udział w misjach pokojowych to dla nas nie tylko obowiązek, ale i zaszczyt. Dzięki naszej lokalizacji i zasięgowi działania, jesteśmy w stanie szybko reagować na potrzeby logistyczne, zapewniając efektywność i niezawodność w każdych warunkach.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z doświadczenia, umiejętności adaptacji do zmieniających się warunków oraz zrozumienia specyfiki działań wojskowych. Jesteśmy gotowi na wyzwania przyszłości, stale doskonaląc nasze procesy i metody pracy, aby być zawsze krok przed oczekiwaniami.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszej historii, która jest żywym świadectwem zaangażowania w obronność i bezpieczeństwo naszego kraju.

4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna sektor publiczny / służby mundurowe zarządzanie / dyrekcja budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

Mapa 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

Siedziba główna

4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Milicz
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA - oferty archiwalne

  • Młodszy ratownik wojskowej straży pożarnej

    • Milicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      uczestniczenie w działaniach ratowniczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Orzeczenie psychologiczne, posługiwanie się sprzętem pożarniczym i ratowniczym, obsługa komputera
      • Inne wymagania: wymagane przeszkolenie w zawodzie strażaka, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator

    • Milicz

      prowadzenie przydzielonego pojazdu, sprzętu przeładunkowego, obsługa pojazdu, narzedzi i osprzętu, zapewnianie bezpieczeństwa przewożonym towarom

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie psychologiczne, Prawo jazdy kat. B, Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Milicz

      przewóz towarów na terenie Polski

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne
      • Uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych, Prawo jazdy kat. B, Prawo jazdy kat. T, Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. gimnazjalne. Wymagane uprawnienia do eksploatacji i obsługi urządzeń transportu bliskiego.

      Oferujemy

Pracodawcy w Miliczu