Czy to Twoja firma?

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROW. P. ZGROM. SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO praca

Zduny

Od ponad czterech dekad Dom Pomocy Społecznej, który mam zaszczyt prowadzić, jest miejscem, gdzie troska i wsparcie splatają się z codziennością naszych mieszkańców. Jesteśmy dumni z tego, że od 1990 roku to właśnie Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo jest strażnikiem tej misji, choć nie jest ona sformułowana w jednym zdaniu, to wyraża się poprzez każdy nasz dzień i działanie.

Nasze usługi opiekuńcze, bytowe i wspomagające są fundamentem, na którym budujemy poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszych podopiecznych. Z pełnym zaangażowaniem zapewniamy dostęp do lekarza pierwszego kontaktu oraz całodobową opiekę pielęgniarską, co jest odzwierciedleniem naszej troski o zdrowie i dobre samopoczucie każdej osoby, która nas potrzebuje.

W naszych placówkach, zlokalizowanych w Wejherowie, Przasnyszu oraz Świeciu, każdy znajdzie coś dla siebie. Od sali gimnastycznej, przez gabinety hydroterapii, masażu, muzykoterapii, aż po salę doświadczeń świata - wszystko to jest dostosowane do indywidualnych potrzeb zdrowotnych naszych mieszkańców. Terapia zajęciowa, którą oferujemy, nie tylko wspiera proces leczenia, ale również pozwala na rozwijanie pasji i zainteresowań.

Nasze położenie w pobliżu Miejskiego Parku i Kalwarii Wejherowskiej, a także dostępność samochodu dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, to tylko niektóre z elementów, które wyróżniają nas na tle innych placówek. Dbamy o to, aby nasze ogrody i plac spacerowy były wolne od barier architektonicznych, co pozwala naszym mieszkańcom na pełną integrację z otoczeniem i czerpanie radości z każdego dnia.

Chociaż nie posiadamy wyraźnie sformułowanej misji czy zestawu wartości, to nasza codzienna praca jest najlepszym świadectwem tego, co jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy przekonani, że jakość i innowacyjność naszych usług, w połączeniu z empatią i profesjonalizmem, tworzą wyjątkowe miejsce, które z dumą nazywamy domem.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROW. P. ZGROM. SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROW. P. ZGROM. SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROW. P. ZGROM. SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO

Mapa DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROW. P. ZGROM. SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO

Siedziba główna

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROW. P. ZGROM. SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROW. P. ZGROM. SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Piła
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROW. P. ZGROM. SIÓSTR MIŁOSIERDZIA ŚW. WINCENTEGO A PAULO - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • Zduny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie średnie, doświadczenie mile widziane
      pomoc w czynnościach higienicznych, opieka, wsparcie w codziennych czynnościach
      oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy - j. polski podstawowy

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Zduny
    • część etatu

      wykształcenie wyższe mgr kierunkowe, doświadczenie bez znaczenia
      zgodny ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
  • Pracownik socjalny

    • Zduny

      wykształcenie wyższe wg ustawy o pomocy społecznej, doświadczenie bez znaczenia
      reprezentowanie interesów mieszkańców domu przed sądami, urzędami, instytucjami, zakładami służby zdrowia, współudział w organizowaniu ważnych uroczystości mieszkańców

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wg ustawy o pomocy społecznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN