Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE EKO-INSTAL PIOTR KUCZKOWSKI praca

Bytów

Od ponad dwóch dekad, jako PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE "EKO-INSTAL" PIOTR KUCZKOWSKI, jesteśmy dumnym uczestnikiem przemian krajobrazu Bytowa i okolic. Nasza historia zaczęła się w 1997 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć solidne fundamenty dla przyszłości naszej firmy i lokalnej społeczności.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują wydobycie żwiru i piasku, dostawę wody, profesjonalne gospodarowanie ściekami i odpadami, a także realizację ambitnych projektów budowlanych. Nasze doświadczenie rozciąga się również na roboty drogowe, rurociągowe, rozbiórkowe i przygotowanie terenu pod budowę. Z dumą dbamy o to, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów, odzwierciedlone w wysokiej średniej ocenie na Google.

W naszej pracy kierujemy się zasadami rzetelności, dokładności i odpowiedzialności za powierzone nam zadania. Wierzymy, że każdy projekt to nie tylko konstrukcja, ale przede wszystkim miejsce, które ma służyć ludziom i środowisku. Dążymy do tego, aby nasze działania były harmonijne z otoczeniem i przynosiły korzyści dla przyszłych pokoleń.

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie dynamika i kompleksowość projektów budowlanych wymagają od nas ciągłego rozwoju i elastyczności. Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala nam na realizację złożonych zadań i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasz zespół to fundament naszego sukcesu, a ich umiejętności i zaangażowanie są kluczem do zadowolenia naszych klientów.

Jesteśmy dumni z tego, co do tej pory osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Patrzymy w przyszłość z optymizmem i gotowością na nowe wyzwania, które przyniesie nam kolejne lata. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów i partnerów PRZEDSIĘBIORSTWA INSTALACYJNO-BUDOWLANEGO "EKO-INSTAL" PIOTR KUCZKOWSKI. Razem możemy zbudować coś trwałego.

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE EKO-INSTAL PIOTR KUCZKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż motoryzacja inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE EKO-INSTAL PIOTR KUCZKOWSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE EKO-INSTAL PIOTR KUCZKOWSKI

  • Pracownik fizyczny

    PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE EKO-INSTAL PIOTR KUCZKOWSKI
    • Bytów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE EKO-INSTAL PIOTR KUCZKOWSKI

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE EKO-INSTAL PIOTR KUCZKOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bytów
  3. Szczecin
  4. Gliwice
  5. Bielsko-Biała
  6. Koszalin
  7. Iława
  8. Lublin
  9. Bydgoszcz
  10. Kościerzyna

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-BUDOWLANE EKO-INSTAL PIOTR KUCZKOWSKI - oferty archiwalne

    • Bytów
    • Zakres obowiązków

      Pomocniczy robotnik w budowie kanalizacji sanitarnej i wodociągowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik

    • Bytów

      Naprawa, konserwacja, przegląd samochodów oraz urządzeń i maszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wymagany jest 1 miesiąc pracy w zawodzie mechanika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Bytowie