Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG

Czy to Twoja firma?

Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG praca

THOR® – firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu. Od ponad 20 lat wspieramy naszych klientów w branży instalacji zaopatrzeniowych w domach, budynkach gospodarczych i przemysłowych – zarówno przy dużych projektach, jak i przy mniejszych inwestycjach budowlanych. Z jednoosobowej działalności, staliśmy się jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w regionie. Obecnie ponad 1000 THORian pracuje w całych Niemczech.

Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG

Siedziba główna

Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Kraków
  5. Poznań
  6. Bydgoszcz
  7. Radom
  8. Gdańsk
  9. Gdynia
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Thor Industriemontagen GmbH & Co.KG - oferty archiwalne

  • Monter instalacji budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, klimatyzacji i wentylacji

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteś hydraulikiem lub elektrykiem i szukasz pracy w Niemczech? Dobrze zarabiasz, ale widzisz że koszty dojazdów i paliwa coraz bardziej uszczuplają twoją wypłatę? W THOR® nie martwisz się o koszty dojazdów, narzędzi czy odzieży – liczy się twój fach i praca. Zobacz co możemy ci zaoferować!

      Zakres obowiązków

      • zakładanie, montaż, planowanie i uruchamianie instalacji hydraulicznych lub elektrycznych w budynkach
      • dokonywanie przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji, napraw oraz rozwiązywaniu problemów istniejących instalacji i systemów
      • budowa oraz modernizacjia instalacji

      Wymagania

      • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, na przykład jako monter instalacji gazowych, grzewczych lub sanitarnych, elektryk, technik klimatyzacji i chłodnictwa, lub spawacz, i/lub kilkuletnie doświadczenie w którejś z tych dziedzin
      • zmysł techniczny i motywacja do nauki nowego zawodu, również jako osoba z innej branży
      • prawo jazdy kategorii B
      • gotowość do prac montażowych w Niemczech
      • znajomość języka niemieckiego

      Oferujemy

      • wynagrodzenie (14 - 16 €) + dieta do godziny
      • auto służbowe z kartą paliwową do pracy i na zjazdy do Polski (dla ciebie odpadają koszty paliwa, serwisu i amortyzacji)

      • wysokiej jakości sprzęt oraz markowa odzież do pracy

      • możliwość podnoszenia kwalifikacji w naszej Akademii THOR® (kursy spawalnicze, na zwyżki, kursy kwalifikacyjne dla kandydatów na elektryków i hydraulików i wiele innych – wszystko na koszt THOR®!)

      • organizacja zakwaterowania i polskojęzyczna opieka

      • regularne zjazdy do Polski

      • nowoczesne warunki pracy (tablet pracowniczy z dostępem do internetu, telefonem i nawigacją)

      • stabilne środowisko pracy, wynagrodzenie zawsze na czas

      • dodatki pracownicze i system nagród (zbierasz punkty np. za polecenie i wymieniasz na nagrody)

      Już dziś dołącz do THOR®!