Czy to Twoja firma?

MCCAIN POLAND sp. z o.o. praca

Chociwel

Witajcie w świecie McCain, gdzie każdy dzień to nowa odsłona naszej pasji do pysznego jedzenia. Nasza historia zaczyna się w 1957 roku, kiedy to bracia McCain postanowili przekształcić swoją rodzinne wartości w coś, co mogliby dzielić z całym światem. Z małego miasteczka Florenceville w Kanadzie, nasza firma rozrosła się, by w 1993 roku zakorzenić się także na polskiej ziemi, w malowniczym Strzelinie.

Specjalizujemy się w tworzeniu artykułów spożywczych, które zdobywają serca i podniebienia naszych klientów. Nasze mrożone produkty ziemniaczane to nie tylko smak, ale również jakość i innowacja. Wierzymy, że naturalne składniki to klucz do sukcesu, dlatego zawsze wybieramy to, co najlepsze. Nasze motto "McCain - It's All Good" to nie tylko słowa, to filozofia, która przewija się przez każdy aspekt naszej działalności.

Jesteśmy dumni, że nasza firma rodzinna, kierując się autentycznością, zaangażowaniem i zaufaniem, zdobyła uznanie na ponad 160 rynkach. Nasza międzynarodowa obecność to dowód na to, że smak i jakość nie znają granic. Zatrudniamy 242 wyjątkowych ludzi, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, co robią, abyście Wy mogli cieszyć się smakiem, który zawsze pamiętacie.

Rozumiemy, że każdy region ma swoje unikalne preferencje kulinarne, dlatego zawsze staramy się dostosować nasze przepisy do lokalnych potrzeb. To właśnie ta elastyczność i chęć zrozumienia naszych klientów jest naszą przewagą konkurencyjną.

W McCain wiemy, że sukces to nie tylko liczby, ale przede wszystkim ludzie i relacje, które budujemy. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej historii i zapraszamy do dalszego odkrywania świata smaków McCain. Razem tworzymy przyszłość, w której "It's All Good".

MCCAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing motoryzacja

Oferty pracy MCCAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MCCAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mechanik

    MCCAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Strzelin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MCCAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MCCAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bogatynia
  4. Mińsk Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MCCAIN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca wózka widłowego

    • Strzelin
    • Zakres obowiązków

      Obsługa wózków widłowych zgodnie z procedurami i instrukcjami, utrzymanie płynności produktu gotowego napływającego z linii oraz płynny załadunek lub rozładunek transportu.
      Praca w Chociwelu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz uprawnienia UDT.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagodzenie zasadnicze + dodatek
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną