Czy to Twoja firma?

MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Katowice
DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE. PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH DLA BUDOWNICTWA.
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Asystent Projektanta Konstrukcji

    MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro projektowe specjalizujące się w projektowaniu obiektów nietypowych, obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego i infrastrukturalnego poszukuje osób do pracy na stanowisku Asystent Projektanta Konstrukcji.

      Asystent Projektanta Konstrukcji

      Obowiązki

      • wykonywanie projektów koncepcyjnych, technicznych, budowlanych, wykonawczych i warsztatowych,
      • wykonywanie obliczeń statycznych pod nadzorem Projektanta,
      • współpraca z Projektantem w zakresie modelowania przestrzennych układów prętowych, płytowych i powłokowych,.

      Wymagania

      • możliwość pracy stacjonarnej,
      • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
      • znajomość oprogramowania inżynierskiego (AutoCAD, Allplan, Tekla Structures).

      Oferujemy

      • możliwości nauki od doświadczonych Projektantów,
      • elastyczny czas pracy,
      • możliwość zapoznania i pracy w oprogramowaniu SCIA Engineer, IDEA Statica, Tekla Structures, Allplan, Structural Glass Ad-On,
      • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,
      • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień zawodowych,

      • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
      • studentów również zapraszamy do współpracy/ odbycia praktyk.

Pracodawcy w Katowicach