Czy to Twoja firma?

JANECZKA JANINA BIAŁAS SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Wisła
JANECZKA JANINA BIAŁAS SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Wisła
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy JANECZKA JANINA BIAŁAS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JANECZKA JANINA BIAŁAS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca JANECZKA JANINA BIAŁAS SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pomoc cukiernika/cukiernik

    JANECZKA JANINA BIAŁAS SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Wisła
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy produkcji ciast, lodów i deserów cukierniczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie i umiejętności pieczenia ciast, możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do niedzieli wg grafiku
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wiśle