Czy to Twoja firma?

BRAMSTER MIETŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Nakło Śląskie
PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI
BRAMSTER MIETŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy BRAMSTER MIETŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BRAMSTER MIETŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BRAMSTER MIETŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BRAMSTER MIETŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Magazynier - pakowacz wyrobów gotowych

    BRAMSTER MIETŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Nakło Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kompletowanie podzespołów stalowych, samodzielność pracy,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi urządzeń ślusarskich typu: szlifierka, wiertarka; sumienność, dobra organizacja pracy,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nakle Śląskim