Care24 GmbH

Czy to Twoja firma?

Care24 GmbH praca

Jesteśmy Care24 GmbH – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie opieki domowej. Nasza historia sięga ponad dekady doświadczeń w branży, gdzie nasz zespół ekspertów z pasją i zaangażowaniem podchodzi do misji poprawy jakości życia osób starszych w Niemczech. Zrodzeni z potrzeby, aby sprostać wyzwaniom niedoboru opiekunów, stworzyliśmy firmę, która stawia na innowacyjność i profesjonalizm.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy potrzebują nie tylko opieki, ale i wsparcia w codziennym życiu. Dzięki naszym usługom, seniorzy mogą cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem we własnym domu, a ich rodziny – spokojem ducha, wiedząc, że ich bliscy są w dobrych rękach. Jesteśmy dumni, że możemy rekrutować najlepszych opiekunów z całej Europy, co pozwala nam tworzyć międzynarodowe środowisko pracy, pełne empatii i zrozumienia dla potrzeb naszych klientów.

W Care24 GmbH rozumiemy, że jakość usług to nie tylko wiedza i umiejętności, ale również atmosfera i relacje, które budujemy. Dlatego każdy etap współpracy z nami jest przepełniony profesjonalizmem i ciepłem, a opiekunowie mogą liczyć na nasze wsparcie przez cały czas trwania zlecenia. Nasze podejście do pracy i dbałość o zadowolenie klientów przekłada się na rosnącą sieć partnerów i solidną pozycję na rynku.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że nasz zespół każdego dnia dąży do bycia lepszym i oferowania usług, które naprawdę robią różnicę. Wierzymy, że to właśnie nasza pasja do pomagania i ciągłe dążenie do doskonałości sprawiają, że Care24 GmbH jest wyjątkowym miejscem zarówno dla tych, którzy szukają opieki, jak i dla tych, którzy pragną ją świadczyć.

Dołącz do naszej społeczności, gdzie razem tworzymy lepszą przyszłość dla seniorów w Niemczech. Care24 GmbH – bo opieka to coś więcej niż tylko obowiązek, to nasza wspólna misja.

Care24 GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Specjalista ds. Sprzedaży
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Care24 GmbH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Care24 GmbH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Care24 GmbH

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Care24 GmbH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Swidnica
  3. Łódź
  4. Bielsko-Biała
  5. Kraków
  6. Białystok
  7. Zgierz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Care24 GmbH - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej (m/w)

    Care24 GmbH
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      • Telefoniczne doradztwo dla opiekunek osób starszych w Niemczech o usługach i funkcjonowaniu naszej platformy internetowej oraz naszej oferty
      • Ukierunkowane nastawienie na pozyskiwanie członków dla naszej Platformy internetowej
      • Dalszy rozwój naszego asortymentu usług oraz dokumentacji sprzedażowych i szkoleniowych
      • Przekazywanie naszemu zespołowi wiedzy z zakresu telesprzedaży
      • Osoba kontaktowa dla opiekunów w sytuacjach problemowych przy realizacji umowy

      Wymagania

      • Minimum 3 lata doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług, oprogramowań lub innych produktów
      • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office oraz doświadczenie w obsłudze narzedzi CRM

      Mile widziane:

      • doświadczenie w opiece domowej
      • umiejęstność pracy w zespole i wysoki poziom kompetencji społecznych
      • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
      • profesjonalne wyrażanie się w mowie i piśmie
      • samodzielna i zorganizowana praca
      • zaangażowanie, lojalność, niezawodność
      • bardzo dobra, najlepiej ojczysta, znajomosc jezyka polskiego
      • dobra znajomość jezyka niemieckiego

      Oferujemy

      • interesujacą, odpowiedzialną i urozmaiconą pracę w zmotywowanym i zaangażowanym zespole
      • możliwość aktywnego udziału w rozwoju młodej firmy
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • warunki niemieckiego pracodawcy
      • prace zdalną z domu w pełnym wymiarze godzin