Czy to Twoja firma?

Usługi Projektowo - Wykonawcze D. W. Kolassa ELK-KOMP Sp. J. praca

Murowaniec

Od ponad dwóch dekad Usługi Projektowo-Wykonawcze D.W. Kolassa Elk-Komp sp.j. stanowią synonim rzetelności i profesjonalizmu w branży elektrycznej. Z siedzibą w malowniczym Murowańcu, od 2003 roku nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych instalacji elektrycznych oraz systemów automatyki budynkowej z BMS.

Nasze usługi to nie tylko projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych, ale również opracowywanie i uruchamianie zaawansowanych systemów automatyki, które są sercem każdego inteligentnego budynku. Dzięki współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami urządzeń elektrycznych, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii oraz gwarancję najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe rozwiązania - od opracowania rysunków technicznych, przez wydruki wielkoformatowe A0+, aż po składanie gotowej dokumentacji. Rozumiemy, jak ważna jest precyzja i dokładność w naszej pracy, dlatego każdy projekt traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Jesteśmy dumni z naszej historii i doświadczenia, które pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i indywidualnych klientów, którzy oczekują niezawodności i innowacyjności.

W Usługi Projektowo-Wykonawcze D.W. Kolassa Elk-Komp sp.j. łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze projekty zawsze odzwierciedlają najnowsze trendy w branży. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której technologia idzie w parze z funkcjonalnością i estetyką.

Usługi Projektowo- Wykonawcze D. W. Kolassa ELK-KOMP Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Murowaniec
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Usługi Projektowo- Wykonawcze D. W. Kolassa ELK-KOMP Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Projektowo- Wykonawcze D. W. Kolassa ELK-KOMP Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Usługi Projektowo- Wykonawcze D. W. Kolassa ELK-KOMP Sp. J.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Usługi Projektowo- Wykonawcze D. W. Kolassa ELK-KOMP Sp. J.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Usługi Projektowo- Wykonawcze D. W. Kolassa ELK-KOMP Sp. J. - oferty archiwalne

  • Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

    • Murowaniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro projektowe istnieje od 2003 roku. Współpracujemy z wieloma wiarygodnymi klientami i mamy zlecenia na atrakcyjne tematy projektowe, m. in. takich obiektów jak budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, służby zdrowia, logistyczne, magazynowe, produkcyjne, szkolne, wojskowe, sportowe. Zapewniamy stabilną i ambitną pracę, możliwość rozwoju w bardzo atrakcyjnym zawodzie. Nowy pracownik po przyjęciu jest przyuczany do pracy przez czas, który pozwoli osiągnąć wymaganą później samodzielność. Mamy dostęp do atrakcyjnych szkoleń branżowych, oraz kontakt z przedstawicielami czołowych producentów branży instalacyjnej. Pracujemy w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku. Lokalizacja biura w Murowańcu - autobus linii 92 z Bydgoszczy.

      Masz pytania? Zapraszamy na rozmowę.

      Kontakt: 604-635-582, wkolassa@o2.pl

      Zakres obowiązków

      • Praca przy komputerze w programach typu CAD, Office i innych specjalistycznych,

      • Opracowywanie rysunków technicznych (planów instalacji na rzutach, schematów),

      • Opracowywanie opisów technicznych,

      • Stały kontakt z zespołem projektowym (architekt, konstruktor, projektant drogowy, projektant instalacji sanitarnych),

      • Wydruki wielkoformatowe A0+ oraz składanie gotowej dokumentacji,

      • Sporadycznie zdarzają się wyjazdy na obiekt w celu inwentaryzacji stanu bieżącego instalacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie w branży elektrycznej lub pokrewnej (mechatronika, telekomunikacja, informatyka, automatyka, energetyka) - preferowane wykształcenie wyższe, student w trybie niestacjonarnym lub wykształcenie średnie,

      • Zdolność do samodzielnej nauki, pracy oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,

      • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,

      • Preferujemy kandydatów zainteresowanych długoletnią współpracą,

      • Sumienność oraz punktualność.

      • Jeżeli masz wątpliwości czy sobie poradzisz pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc doświadczonych kolegów.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na pełen etat,

      • W okresie początkowym przyuczenie przez doświadczonego pracownika,

      • Perspektywę awansu zawodowego,

      • Rozwój zawodowy w atrakcyjnej branży,

      • Dostęp do szkoleń branżowych,

      • Praca w przyjaznym zespole.