Czy to Twoja firma?

PHU NORD JAN ULIŃSKI praca

Mierzyn

Witajcie w "Nord" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Uliński, naszym małym zakątku gościnności, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Od momentu naszego debiutu na rynku hotelarskim i gastronomicznym w 1994 roku, nieustannie dążymy do tego, aby każdy z Was czuł się u nas jak w domu.

Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Mierzynie, gdzie postawiliśmy na jakość i doświadczenie, aby zapewnić Wam niezapomniane wrażenia. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług hotelowych oraz kulinarnych na najwyższym poziomie. Nasze hotele i restauracje są synonimem komfortu i doskonałego smaku, a zadowolenie naszych Gości jest dla nas priorytetem.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół to grupa wyjątkowych ludzi, których pasja i zaangażowanie w każdym calu definiują jakość naszej pracy. To właśnie dzięki nim "Nord" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Uliński jest miejscem, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, a każdy Klient traktowany jest z indywidualnym podejściem.

Zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług hotelowych i gastronomicznych, gdzie tradycyjna gościnność łączy się z nowoczesnym zarządzaniem, tworząc niepowtarzalną atmosferę i doświadczenia. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, co sprawia, że od ponad dwóch dekad jesteśmy wybierani przez podróżnych szukających wyjątkowego miejsca na mapie zachodniopomorskiego.

PHU NORD JAN ULIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PHU NORD JAN ULIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU NORD JAN ULIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU NORD JAN ULIŃSKI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PHU NORD JAN ULIŃSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Błonie

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PHU NORD JAN ULIŃSKI - oferty archiwalne

  • Hotel zatrudni kucharza

    • Mierzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Hotel i Restauracja NORD to miejsce o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji w branży gastronomiczno-hotelarskiej. Obecnie zatrudnimy pracownika na stanowisko KUCHARZA do pracy w Mierzynie (k. Szczecina).

      Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z bardzo dobrym i terminowo wypłacanym wynagrodzeniem, elastyczny grafik oraz możliwość nauki i rozwoju w zgranym zespole.

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,
      • Zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
      • Stały rozwój w celu pełnego zadowolenia i zaspakajania potrzeb naszych gości,
      • Dbałość o estetykę potraw,
      • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

      Wymagania

      • Pasji do gotowania,
      • Dobrej organizacja pracy,
      • Doświadczenie na stanowisku kucharza,
      • Zaangażowania w pracy,
      • Umiejętności pracy w zespole
      • Komunikatywna znajomość języka polskiego

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
      • Bardzo dobą atmosferę pracy
      • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje stałe zatrudnienie,
      • Elastyczny grafik
      • Terminowe wynagrodzenie.

Pracodawcy w Mierzynie