Czy to Twoja firma?

Silmedic sp. z o.o. praca

Katowice

Silmedic sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Silmedic sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Silmedic sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Silmedic sp. z o.o.

Siedziba główna

Silmedic sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Silmedic sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka/pielęgniarz

    Silmedic sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Ośrodek Badań Klinicznych Silmedic w Katowicach zatrudni osobę na stanowisko

      Pielęgniarz/ Pielęgniarka

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie rejestru leków i środków medycznych dotyczących pierwszej pomocy,
      • stosowanie się do przepisów dotyczących przechowywania i utylizacji odpadów medycznych,
      • utrzymywanie kontaktów z administracją, koordynatorami, monitorem w ramach prowadzonych projektów badawczych,
      • pobieranie materiału biologicznego od uczestniczących w badaniu pacjentów zgodnie z harmonogramem i przygotowywanie do przechowywania i/lub wysyłki,
      • podawanie pacjentom leku badanego (jeżeli wymaga tego protokół badania).

      Wymagania

      • aktualne prawo wykonywania zawodu,
      • dyspozycyjność,
      • znajomość języka angielskiego min. na poziomie podstawowym,
      • dobra organizacja pracy,
      • komunikatywność,
      • umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu (do ustalenia),
      • pracę w zgranym zespole,
      • możliwość rozwoju w dziedzinie badań klinicznych.

      Nie wymagamy doświadczenia w dziedzinie badań klinicznych.

Pracodawcy w Katowicach