P.P.H.U. "WIT" Urszula Sokołowska

Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. WIT Urszula Sokołowska praca

Pieniężno

Witajcie w świecie P.P.H.U. "WIT", gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość jest naszą wizytówką. Od naszego założenia w grudniu 2021 roku, stawiamy na różnorodność i elastyczność, oferując szeroki wachlarz usług i produktów, które codziennie zdobywają uznanie naszych klientów.

Nasza pasja to pieczywo i wyroby ciastkarskie, które tworzymy z miłością, dbając o każdy szczegół. W naszej ofercie znajdziecie świeże, aromatyczne chleby i bułki, a także słodkie przysmaki, które rozpieszczają podniebienia. Jesteśmy dumni z naszych receptur, które łączą tradycyjne metody wypieku z nowoczesnymi trendami.

Ale to nie wszystko. P.P.H.U. "WIT" to także mistrzowie w zakresie instalacji. Od elektrycznych po klimatyzacyjne, nasze usługi instalacyjne są synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, zapewniamy funkcjonalność i bezpieczeństwo w każdym domu i przedsiębiorstwie.

Rozumiemy także potrzeby rynku handlowego, dlatego nasza oferta obejmuje zarówno hurtową, jak i detaliczną sprzedaż żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Jesteśmy obecni tam, gdzie nas potrzebujecie – w sklepach specjalistycznych, na straganach i targowiskach, dostarczając produkty najwyższej jakości.

Transport drogowy towarów to kolejny filar naszej działalności. Z nami Wasze produkty dotrą bezpiecznie i na czas do miejsca przeznaczenia, bo wiemy, jak ważna jest logistyka w dzisiejszym świecie szybkich transakcji.

Nie zapominamy również o wsparciu dla biznesu. Nasze usługi administracyjne i biurowe są zawsze na wysokim poziomie, pomagając Wam skupić się na tym, co dla Was najważniejsze – prowadzeniu i rozwijaniu Waszej działalności.

W P.P.H.U. "WIT" stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i odpowiada na ich potrzeby, bo Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się z wysokiej jakości naszych usług i produktów. Razem możemy więcej!

P.P.H.U. "WIT" Urszula Sokołowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Pieniężno
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.P.H.U. "WIT" Urszula Sokołowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. "WIT" Urszula Sokołowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.P.H.U. "WIT" Urszula Sokołowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Lublin
  5. Olsztyn
  6. Grudziądz
  7. Kraków
  8. Poznań
  9. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca P.P.H.U. "WIT" Urszula Sokołowska - oferty archiwalne

  • Dostawca Pieczywa Pieniężno

    • Pieniężno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Piekarnia Wiejska w Pieniężnie poszukuje kierowcy do rozwożenia pieczywa..

      Praca od poniedziałku do soboty w godzinach porannych (od 5).

      Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego 501120776 lub mailowego.

      Zakres obowiązków

      • rozłożenie pieczywa do koszy, według harmonogramu dostaw i załadunek do samochodu
      • dostarczenie oraz rozładunek towaru do punktów na czas
      • rozliczanie dokumentów przewozowych
      • rozliczanie opakowań zwrotnych
      • stała trasa przejazdu, okolice Pieniężna oraz miasto Braniew

      Wymagania

      • Własne auto oraz własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Praca od poniedziałku do soboty w godzinach porannych (od 5).
      • Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego 501120776 lub mailowego.