Czy to Twoja firma?

Restauracja ,,Puerto" praca

Pobierowo

Witajcie w Villa Puerto, gdzie nasza pasja do gościnności i miłość do wyjątkowych smaków łączą się, tworząc niezapomniane doświadczenia dla każdego gościa. Od momentu otwarcia naszych drzwi w 2019 roku, stawiamy na najwyższą jakość usług i nieustanne doskonalenie naszej oferty.

Nasze komfortowe pokoje i ekskluzywne apartamenty z tarasami zostały zaprojektowane z myślą o pełnym relaksie i wygodzie. Nowoczesne łazienki wyposażone są w zestawy kosmetyków, ręczniki oraz suszarki, a dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy konsolę X-box Kinect, która zapewni świetną zabawę.

W naszej restauracji a’la carte serwujemy dania przygotowane z najświeższych, regionalnych i ekologicznych składników. Każdy posiłek to podróż po kulinarnych krainach, gdzie lekkość i zdrowie są naszymi przewodnikami.

Villa Puerto to także miejsce, w którym możecie zorganizować swoje wyjątkowe wydarzenia. Od imprez integracyjnych, przez wesela, komunie, po chrzciny – każda uroczystość zasługuje na wyjątkową oprawę, którą z radością zapewnimy.

Dbamy o Wasze zdrowie i kondycję, dlatego nasze centrum spa & fitness, mini siłownia, sprzęt do modelowania sylwetki, jacuzzi oraz sauna sucha są zawsze do Waszej dyspozycji. To idealne miejsce, aby zadbać o ciało i umysł.

Nasza lokalizacja to prawdziwy skarb – obiekt w skandynawskim stylu jest wkomponowany między sosnowy las nadmorskiej wydmy a bulwar. Atrakcyjna, szeroka, piaszczysta plaża i bezkres Bałtyku znajdują się w odległości zaledwie 50 metrów od naszego obiektu, co czyni naszą ofertę wyjątkową na tle innych miejsc wypoczynkowych.

W Villa Puerto każdy dzień to nowa historia pełna relaksu, smaku i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy Was do stworzenia własnych wspomnień w naszym wyjątkowym miejscu, gdzie gościnność, jakość i natura tworzą idealną harmonię.

Restauracja ,,Puerto" najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Restauracja ,,Puerto"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja ,,Puerto"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Restauracja ,,Puerto"

Adres rejestrowy

Praca Restauracja ,,Puerto" - oferty archiwalne

  • Szef kuchni

    Restauracja ,,Puerto"
    • Pobierowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 7 000-12 000 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      • zarządzanie kuchnią i podległym zespołem
      • tworzenie sezonowego menu
      • zapewnienie właściwego przygotowania potraw
      • dbanie o jakość i powtarzalność serwowanych dań
      • kontrolowanie kosztów i stanów magazynowych
      • dbałość o pozytywną atmosferę w zespole

      Wymagania

      • gotowanie to Twoja pasja
      • potrafisz dobrze zorganizować własną pracę
      • znasz i obserwujesz aktualne trendy kulinarne
      • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • umiesz zarządzać zespołem
      • cechuje Cię uczciwość, sumienność i dokładność
      • jesteś osobą pozytywną i energiczną

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • elastyczne godziny pracy
      • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
      • atrakcyjne wynagrodzenie