Czy to Twoja firma?

REAC POLAND sp. z o.o. praca

Piotrków Trybunalski

Od naszego założenia w 2012 roku, REAC POLAND Sp. z o.o. wyznacza standardy w dziedzinie produkcji komponentów dla sektora medycznego i rehabilitacyjnego. Nasza siedziba, zlokalizowana w sercu Polski, w Piotrkowie Trybunalskim, jest domem dla 180 wykwalifikowanych pracowników, którzy są siłą napędową naszej innowacyjności i doskonałości.


Jesteśmy dumni, że możemy być uznawani za lidera w dostarczaniu systemów wspomagania ruchu do elektrycznych wózków inwalidzkich. Nasze rozwiązania, w tym kompaktowe siłowniki elektryczne, systemy podnoszenia i przechylania, skrzynki kontrolne i sterowniki ręczne, są projektowane z myślą o precyzyjnym dopasowaniu do specyficznych wymagań aplikacji, z których korzystają nasi klienci.

W REAC POLAND cenimy ducha zespołowego. Wierzymy, że współpraca, dzielenie się pomysłami i najlepszymi praktykami, a także wsparcie rozwoju każdego członka naszej załogi, są kluczowe dla naszego sukcesu. Radość z pracy i skupienie na kliencie to wartości, które kształtują naszą codzienną działalność.

Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój znajduje odzwierciedlenie w nowoczesnej fabryce, która została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu światła dziennego. Zastosowaliśmy panele fotowoltaiczne, ogrzewanie gazem ziemnym, rekuperację oraz nowoczesne oświetlenie LED, aby nasza produkcja była nie tylko efektywna, ale i przyjazna dla środowiska.

Nasze produkty znajdują zastosowanie nie tylko w sprzęcie medycznym i rehabilitacyjnym, ale również w silnikach łodzi i innych zastosowaniach przemysłowych, co świadczy o ich uniwersalności i wysokiej jakości. Dzięki temu, REAC POLAND jest obecna na międzynarodowym rynku, oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów z różnych sektorów.

W REAC POLAND zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie produktów, które pomagają ludziom na całym świecie.

REAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł księgowość / ekonomia

Oferty pracy REAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca REAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

REAC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim