Czy to Twoja firma?

CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA praca

Korpele
CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł magazyn badania i rozwój bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA

  • Mistrz zmianowy

    CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA
    • Korpele
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. bhp

    • Korpele
    • Zakres obowiązków

      - realizacja zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i korporacyjnymi;
      - prowadzenie dokumentacji z obszaru BHP zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi;
      - organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP;
      - przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka zawodowego;
      - ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej;
      - przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień z zakresu BHP.

      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Praca może być częściowo hybrydowa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: BHP lub podyplomowe w zakresie BHP
      • Uprawnienia: znajomość programów MS OFFICE, praktyczna znajomość wymogów prawnych w zakresie BHP oraz normy ISO 14001, ISO 45001
      • Inne wymagania: mile widziana wiedza z zakresu ochrony środowiska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik operatora linii produkcyjnej

    • Korpele

      Praca na lini produkcyjnej, poruszanie się po hali produkcyjnej wózkiem widłowym (w przypadku posiadania uprawnień).
      Praca na III zmiany
      pn-pt 6-14,14-22, 22-6 od poniedzialku do piątku, soboty sporadycznie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
  • Magazynier

    • Korpele

      - przyjęcia i wydawanie towarów;
      - prowadzenie magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami;
      - obsługa wózka widłowego.

      Praca od poniedziałku do piątku na II zmiany
      w godz. 6-14, 14-22.

      Wymagania

      • Uprawnienia: kurs operatora wózka widłowego z uprawnieniami UDT
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie magazyniera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa