Transfera Logistic Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Transfera Logistic sp. z o.o. praca

Sejny

Witaj! Jesteśmy Transfera Logistic, dynamicznie rozwijającą się firmą z branży transportowej, której serce bije w malowniczych Sejnach. Nasza przygoda zaczęła się 12 maja 2021 roku i od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów, ale to tylko wierzchołek góry lodowej w zakresie tego, co możemy zaoferować. Nasza oferta obejmuje również wszechstronne wsparcie w zakresie transportu lądowego, magazynowania i przechowywania różnorodnych towarów oraz działalności agencji transportowych. Rozumiemy, jak kluczowe jest zapewnienie kompleksowej obsługi logistycznej, dlatego zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując im usługi dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Chociaż nie możemy się pochwalić długą historią, nasze zaangażowanie i dążenie do doskonałości mówią same za siebie. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były jeszcze lepsze i aby każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie. Jesteśmy świadomi, że zaufanie, jakim nas obdarzają klienci, jest fundamentem naszej działalności, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nigdy go nie zawieść.

Rozumiemy również, jak ważne jest dostosowanie się do zmieniającego się świata i potrzeb rynku, dlatego jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gotowi na wprowadzanie innowacji, które pozwolą nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom.

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których transport to nie tylko praca, ale pasja. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy, możemy stać się liderem w branży transportowej, a nasze usługi będą wybierane przez coraz szersze grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali Transfera Logistic. Razem możemy więcej!

Transfera Logistic Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Sejny
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Transfera Logistic Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Transfera Logistic Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Transfera Logistic Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Transfera Logistic Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca Transportu Międzynarodowego C+E

    • Sejny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy kierowców międzynarodowych do naszej firmy transportowej

      Zakres obowiązków

      • realizacja zleceń transportowych na terenie Europy
      • nadzór nad załadunkiem / rozładunkiem
      • wypełnianie dokumentów przewozowych
      • prowadzenie samochodu ciężarowego plandeka DAF 480

      Wymagania

      • prawo jazdy kat C+E
      • kod 95
      • cyfrową kartę kierowcy
      • świadectwo kwalifikacji
      • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy

      Oferujemy

      • 70 euro na ręke / za dzień (DAF480)
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • rekrutujemy kierowców z Ukrainy i Białorusi, ale z polskimi dokumentami

Pracodawcy w Sejnach