Czy to Twoja firma?

MAZIMAKS Krzysztof Mazurek praca

Karlino

Od ponad trzech dekad, MAZIMAKS Krzysztof Mazurek karlino jest synonimem niezawodności i wszechstronności w branży transportowej i motoryzacyjnej. Nasza historia zaczęła się 16 grudnia 1988 roku, kiedy to z pasji do motoryzacji i logistyki zrodziła się firma, która dziś jest dumnie zakorzeniona w Karlino, serwując niezliczone rozwiązania dla potrzeb transportowych i motoryzacyjnych naszych klientów.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów, oferując naszym klientom kompleksową obsługę logistyczną. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do przewozu. Rozumiemy, jak ważne jest, aby pojazdy były zawsze sprawne i gotowe do drogi, dlatego też zapewniamy profesjonalną konserwację i naprawę pojazdów samochodowych. Wierzymy, że tylko w pełni funkcjonalne i bezpieczne pojazdy mogą stanowić podstawę efektywnego transportu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również sprzedaż hurtową części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, co pozwala na szybką i efektywną wymianę potrzebnych komponentów. Dla miłośników dwóch kółek oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną motocykli oraz ich naprawę i konserwację. Nasza wszechstronność objawia się także w ofercie magazynowania i przechowywania towarów, co uzupełnia nasz kompleksowy pakiet usług logistycznych.

Rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego nasza działalność obejmuje również wynajem i dzierżawę samochodów osobowych, furgonetek oraz innych pojazdów samochodowych. Dostosowujemy się do wymagań rynku, oferując wynajem i dzierżawę różnorodnych maszyn i urządzeń, co pozwala naszym klientom na elastyczność i optymalizację ich działalności.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do adaptacji i innowacji, choć brak jest danych na temat naszych certyfikatów czy międzynarodowej obecności. Nasza firma nie potrzebuje głośnych haseł – nasza praca i zaangażowanie mówią same za siebie. W każdym aspekcie naszej działalności stawiamy na jakość, niezawodność i zadowolenie klienta.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych przewag, jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie są najlepszą wizytówką naszej firmy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali MAZIMAKS Krzysztof Mazurek karlino.

MAZIMAKS Krzysztof Mazurek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy MAZIMAKS Krzysztof Mazurek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAZIMAKS Krzysztof Mazurek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik przemysłowy/ Ślusarz maszynowy!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Mechanik samochodowy

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Mapa MAZIMAKS Krzysztof Mazurek

Adres rejetrowy

MAZIMAKS Krzysztof Mazurek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MAZIMAKS Krzysztof Mazurek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kołobrzeg
  3. Pruszków
  4. Rybnik
  5. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MAZIMAKS Krzysztof Mazurek - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów samochodowych

    • Karlino
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I CIĘŻAROWYCH

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: MIN. 1 ROK STAZU PRACY, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 8 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Karlinie