Czy to Twoja firma?

SKM sp. z o.o. praca

Złotów

W sercu Złotowa, gdzie innowacja spotyka tradycję, znajduje się nasza firma "SKM" Sp. z o.o. Od lat jesteśmy dumnym liderem w produkcji konstrukcji metalowych, a nasze usługi obejmują szeroki zakres obróbki metali. Nasza historia to opowieść o nieustannym dążeniu do doskonałości, co przekłada się na wysoką jakość naszych realizacji, które zawsze spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i budowlane.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby są specyficzne. Dlatego też nasza oferta jest elastyczna – od produkcji gotowych wyrobów metalowych, przez obróbkę mechaniczną elementów, po specjalistyczne projektowanie. Nasza przewaga konkurencyjna leży w możliwości wykonania elementów nietypowych, idealnie dopasowanych do indywidualnych zamówień naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji, co znajduje odzwierciedlenie w naszych usługach, takich jak wypalanie laserem 3D do 8,5 metra długości oraz 2D o wymiarach 1,5m x 3m. To pozwala nam na realizację projektów o złożonych kształtach i wymiarach, zawsze z zachowaniem najwyższej precyzji.

Nasza wieloletnia obecność na rynku świadczy o stabilności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie, a nasze doświadczenie pozwala nam na skuteczne zarządzanie nieruchomościami oraz oferowanie wynajmu i dzierżawy samochodów osobowych i furgonetek.

W "SKM" Sp. z o.o. wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach. Dlatego każdy projekt jest dla nas równie ważny, niezależnie od jego wielkości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć konstrukcje, które będą służyć przez lata.

Oferty pracy SKM Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKM Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wiechlice
    Wygasa
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa SKM Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
SKM Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdynia
  4. Toruń
  5. Zielona Góra
  6. Zlotów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SKM Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz- spawacz

    • Złotów
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • SKM Sp. z o.o. w Złotowie poszukuje pracowników na stanowisko ślusarz- spawacz.

      Działalność zakładu pracy związana jest z produkcją konstrukcji stalowych pod hale produkcyjne, hale przemysłowe, hale magazynowe, szklarnie itp.

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie powierzchni do spawania m.in. przez szlifowanie, czyszczenie, ukosowanie itp.
      • spawanie metodą MAG elementów stalowych (profile, rury, blachy, elementy konstrukcji) zgodnie z przyjętymi standardami jakości,
      • obsługa maszyn i urządzeń związanych z obróbką metali,
      • odczytywanie i interpretowanie rysunków projektów konstrukcji stalowych.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • umiejętność obsługi i konserwacji maszyn i urządzeń spawalniczych,
      • znajomość materiałów i narzędzi wykorzystywanych w pracy ślusarza- spawacza,
      • umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
      • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.

        Mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózków jezdniowych.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • wdrożenie do pracy,
      • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
      • możliwość nabycia uprawnień spawalniczych,
      • pracę w systemie jednozmianowym,
      • pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnym zakładzie pracy.

      Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby SKM Sp. z o.o. ul. Kujańska 60A, 77-400 Złotów, przesłanie na adres email: daria.edaxsystems@gmail.com lub poprzez portal aplikuj.pl

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Pracodawcy w Złotowie