Czy to Twoja firma?

UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA BEATA GRZYMKIEWICZ praca

Lubin

W sercu Lubina, przy ulicy Cypriana Kamila Norwida 41, znajduje się miejsce, gdzie każdy dzień jest przygodą pełną odkryć – "Uniwersytet Przedszkolaka" Beata Grzymkiewicz. Od momentu naszego powstania, 31 maja 2022 roku, stawiamy na rozwój i edukację najmłodszych w atmosferze pełnej ciepła i akceptacji.

Jesteśmy przedszkolem, które pragnie być drugim domem dla każdego dziecka. Rozumiemy, jak ważne są pierwsze lata życia w kształtowaniu przyszłości naszych podopiecznych. Dlatego też, nasza oferta edukacyjna skupia się na holistycznym rozwoju przedszkolaków, z szczególnym naciskiem na naukę języka angielskiego. To właśnie język angielski jest naszym atutem, który otwiera przed dziećmi drzwi do globalnego świata pełnego możliwości.

W "Uniwersytecie Przedszkolaka" każdy dzień to nowa historia. Zabawy, które organizujemy, nie tylko bawią, ale i uczą, rozwijając umiejętności społeczne i kreatywne naszych uczniów. Rekrutacja do naszego przedszkola oraz proces adaptacji przebiegają w sposób przemyślany, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego dziecka i jego rodziny.

Choć nie dysponujemy pełnymi danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, opinie rodziców i opiekunów, którzy zaufali "Uniwersytetowi Przedszkolaka", malują obraz placówki, gdzie jakość i innowacyjność idą w parze z troską o dobro dzieci. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm w każdym aspekcie działalności przedszkolnej są kluczem do budowania solidnych podstaw edukacyjnych dla najmłodszych.

Zapraszamy do "Uniwersytetu Przedszkolaka" – miejsca, gdzie każde dziecko ma szansę na najlepszy start w życie. Razem tworzymy przestrzeń pełną radości, nauki i wzajemnego szacunku, gdzie przedszkolaki mogą bezpiecznie rozwijać swoje pasje i talenty.

UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA BEATA GRZYMKIEWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA BEATA GRZYMKIEWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA BEATA GRZYMKIEWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA BEATA GRZYMKIEWICZ

Siedziba główna

UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA BEATA GRZYMKIEWICZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA BEATA GRZYMKIEWICZ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA BEATA GRZYMKIEWICZ
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi w przedszkolu, prowadzenie zajęć

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe (edukacja wczesnoszkolna lub przedszkolna), przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Lubinie