Czy to Twoja firma?

EKO-CUW ZARABSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Komorniki

Witaj, jestem częścią EKO-CUW ZARABSKA, dynamicznie rozwijającej się firmy, która od samego początku swojego istnienia, czyli od 26 stycznia 2022 roku, z pasją i zaangażowaniem podchodzi do świadczenia usług w dziedzinie rachunkowości i doradztwa podatkowego. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Komorniki, gdzie codziennie z zapałem podchodzimy do wyzwań, jakie stawia przed nami rynek.

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu rozwiązań, które pomagają naszym klientom w prowadzeniu ich biznesów. Choć nie zdefiniowaliśmy formalnie naszej misji ani głównych wartości, to w praktyce każdego dnia pokazujemy, że naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług i zadowolenie klientów. To właśnie nasze zaangażowanie w to, co robimy, przekłada się na wyniki finansowe, które są lepsze niż u 86% organizacji w naszej branży. Jest to dla nas potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku.

Chociaż nie dysponujemy informacjami o liczbie naszych pracowników, każdy członek naszego zespołu to specjalista w swojej dziedzinie, który z entuzjazmem i fachowością podchodzi do powierzonych mu zadań. Jesteśmy dumni z tego, co razem tworzymy i jak możemy wspierać naszych klientów.

Nasza oferta skupia się na usługach rachunkowo-księgowych i doradztwie podatkowym, jednak nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku. Choć nie posiadamy międzynarodowej obecności ani certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, to nasze rosnące przychody i zyski świadczą o solidnych fundamentach firmy i jej stabilności finansowej.

W EKO-CUW ZARABSKA rozumiemy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby dostarczać usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz czerpią korzyści z naszego profesjonalizmu i doświadczenia.

EKO-CUW ZARABSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy EKO-CUW ZARABSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EKO-CUW ZARABSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EKO-CUW ZARABSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

EKO-CUW ZARABSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
EKO-CUW ZARABSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EKO-CUW ZARABSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Dyspozytor transportu samochodowego

    • Komorniki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizacja pracy transportu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ, dokładność, umiejętność pracy w zespole, obsługa komputera - Ms Office, samodzielność, dobra organizacja pracy , obsługa komputera -EXCEL, systematyczność
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość topografii m. Poznania i okolic.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Komornikach