Czapielski Młyn

Czy to Twoja firma?

Czapielski Młyn praca

Brodnica Górna

W ośrodku Long Vita-Czapielski Mlyn Cieszymy się, że możemy pomóc osiągnąć Państwu swój cel. Ośrodek Long Vita oferuje ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie osiągania optymalnej równowagi pomiędzy odżywianiem, ćwiczeniami, a dobrym zdrowiem fizycznym i psychicznym (wellness).

Czapielski Młyn najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Czapielski Młyn

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Czapielski Młyn

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Czapielski Młyn

Siedziba główna

Praca Czapielski Młyn - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Brodnica Górna
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • Praca zmianowa: tak, 2 zmiany
      • Dni pracy: na podstawie grafiku ok. 15 dni w miesiącu
      • Godziny pracy: elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
      • Możliwa praca w godzinach nocnych: nie
      • Tryb wypłaty: miesięczna
      • System wynagrodzeń: stała podstawa + prowizja + nadgodziny

      Wymagania

      Twój zakres obowiązków
      • Gotowanie z zamiłowania na sale i dla cateringu
      • Monitorowanie realizacji dostaw
      • Doświadczenia w zawodzie lub pracy na kuchni
      • Monitorowanie potrzebnych surowców do wykonywania pracy
      • Sporządzania raportów wydanych posiłków
      • Sprawdzanie jakości towaru
      • Umiejętność zarządzania czasem
      Nasze wymagania
      • Samodzielności oraz staranności w wykonywaniu pracy
      • Doświadczenia w zawodzie
      • Gotowania zdrowej żywności, np. unikania głębokiego tłuszczu
      • Mile widziana znajomość języka angielskiego
      • Mile widziana znajomość dietetyki podstawowej
      • Systematyczność i organizacja
      • Chęć do rozwijania umiejętności kulinarnej

      Oferujemy

      • Możliwość zakwaterowania osoby podejmującej pracę oraz osobę dodatkową
      • Pełne wyżywienie
      • Zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny)
      • Pracę zmianową
      • Kompleksowe wdrożenie
      • Możliwość rozwoju oraz własnej promocji
      • Możliwość kreatywności w tworzeniu posiłków dietetycznych
      • Kontakt z gośćmi
      • Możliwość z korzystania z infrastruktury naszego Ośrodka poza godzinami pracy
      • Niezbędne narzędzia prac

Pracodawcy w Brodnicy Górnej