Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla praca

Straszyn

W sercu Straszyna, od 2008 roku, Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla stanowi oazę wiedzy i ciepła dla najmłodszych. Nasza historia zaczęła się ponad dekadę temu, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi, aby przyjąć pierwsze dzieci i otoczyć je opieką, jakiej zasługują. Od tamtej pory, każdego dnia staramy się być dla nich jak drugi dom – pełen akceptacji, serdeczności i radości.

Misją, która nas prowadzi, jest zapewnienie dzieciom jak najlepszej opieki, wychowanie w duchu chrześcijańskich wartości i cnót. To one są fundamentem naszego podejścia do edukacji – przekazujemy je poprzez codzienne działania, zabawy i naukę. Wierzymy, że w takiej atmosferze każde dziecko może czuć się bezpiecznie i rozwijać swoje indywidualne talenty.

Nasze przedszkole to nowoczesny obiekt, przystosowany do potrzeb najmłodszych. Posiadamy przestronne sale dydaktyczne, które są świetnie wyposażone, by wspierać rozwój dzieci na każdym etapie ich edukacji. Z dumą korzystamy z sąsiedztwa kortów tenisowych, które są fantastycznym miejscem do aktywności na świeżym powietrzu.

W naszej ofercie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, które otwierają przed naszymi wychowankami drzwi do globalnej społeczności. Sala do zajęć ruchowych to przestrzeń, gdzie dzieci mogą wyładować energię i rozwijać swoją motorykę. Dla tych, którzy potrzebują wsparcia w mowie, oferujemy terapię logopedyczną. Zajęcia indywidualne są dostosowane do osobistych potrzeb każdego dziecka, bo wiemy, że każde z nich jest wyjątkowe.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko nowoczesne wyposażenie i przestrzeń, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i wiedza, które pozwalają nam utrzymywać wysoki poziom nauczania i opieki. Jesteśmy przekonani, że to właśnie środowisko pełne miłości i zrozumienia jest najlepszym miejscem dla rozwoju młodego człowieka.

Zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola im. Św. Joanny Beretty Molla – miejsca, gdzie każde dziecko ma szansę na szczęśliwe i pełne wartości dzieciństwo.

Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla

Mapa Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla

Siedziba główna

Praca Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    Niepubliczne Przedszkole im. św. Joanny Beretty Molla
    • Straszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie grupy przedszkolnej. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30-17:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 4 750 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia zawodowego kandydata.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Straszyn

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Straszynie