KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o.

KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o.

Pełna nazwa
KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Aleja Armii Krajowej 66B 42-215 Częstochowa
NIP
9492204410
REGON
363271002
KRS
0000593152
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
18.12.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.51.Z Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Informacja i komunikacja

  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.10.Z Działalność prawnicza
  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o.

4.3

Na podstawie 10 ocen z Google.

Dariusz Knopik

"Jestem z tymi ludźmi od wielu lat (ponad 20) i nie mam zamiaru zmieniać obsługującego mnie biura . Zawsze konkretna i rzeczowa obsługa. A Pani Monika w/g mnie profesjonalista na najwyższym poziomie a do tego jeszcze przemiła co rzadko się zdarza w naszym zabieganym i konfliktowym świecie . Zdecydowanie polecam to biuro małym i dużym przedsiębiorstwom Z poważaniem Dariusz Knopik"

rok temu

Anna Maria Wojakowska

"współpracuję z biurem od lat. Pełen profesjonalizm, rzetelność i kompleksowa opieka podatkowo - księgowa. Polecam z czystym sumieniem, zarówno p. Monikę jak i p. Piotra, a także cały zespół"

rok temu

Anna C

Anna C

"Biuro świadczy usługi na najwyższym poziomie. Rzetelne podejście do klienta. Szczególnie polecam profesjonalizm i ogromną wiedzę p. Moniki."

2 lata temu

Beny Sojka

Beny Sojka

"Polecam usługi księgowe w TaxQuatro. Zawsze do dyspozycji, ogromna wiedza merytoryczna i wsparcie ze strony mojej księgowej. Można na nich liczyć. Raz jeszcze polecam."

4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa/y - pełna księgowość

    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Kancelaria Podatkowa TaxQuatro Sp. z o. o.

      Obecnie poszukujemy kandydatów do Działu Usług Księgowych:

      Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)
      • sporządzanie sprawozdań finansowych
      • wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego
      • uzgadnianie rozrachunków
      • komunikacja z klientem
      • komunikacja z US, GUS

      Wymagania

      • znajomość programów Excel, Word,
      • mile widziana znajomość oprogramowania Rewizor, CDN
      • znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości
      • wiedza z zakresu podatku VAT, PIT, CIT
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie,

      • zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie szkoleń,

Pracodawcy w Częstochowie