Czy to Twoja firma?

RPG Sp.z o.o.o praca

Nakło nad Notecią

W sercu malowniczego Nakła nad Notecią, w województwie kujawsko-pomorskim, znajduje się nasza siedziba – Recykling Partner Group. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do ochrony środowiska poprzez naszą działalność w branży złomu i surowców wtórnych. Nasza pasja i zaangażowanie koncentrują się na odzyskiwaniu cennych surowców z materiałów segregowanych, co pozwala na ich ponowne wykorzystanie w przemyśle i ograniczenie negatywnego wpływu na naszą planetę.

Choć nie możemy podzielić się z Wami naszą historią czy kamieniami milowymi, które ukształtowały naszą firmę, to nasza aktywność i zaangażowanie w codzienną pracę mówią same za siebie. Jesteśmy firmą, która nieustannie dąży do doskonalenia procesów recyklingowych, aby zapewnić najwyższą jakość odzyskiwanych materiałów.

Nasze działania są wyrazem głębokiego przekonania, że odpowiedzialne zarządzanie zasobami naturalnymi jest kluczem do zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego ważnego procesu i chcemy nieustannie rozwijać naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom zarówno naszych klientów, jak i środowiska naturalnego.

Mimo że nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasz status aktywny świadczy o solidności i determinacji, z jaką podchodzimy do naszej pracy. W Recykling Partner Group zawsze stawiamy na transparentność i otwartość w relacjach z naszymi partnerami biznesowymi oraz społecznością lokalną.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze przekonanie o ważności recyklingu i chcą razem z nami dbać o lepszą przyszłość dla naszej planety. Razem możemy więcej!

RPG Sp.z o.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy RPG Sp.z o.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RPG Sp.z o.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RPG Sp.z o.o.o

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
RPG Sp.z o.o.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RPG Sp.z o.o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    • Kamień Krajeński
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Pracownik lub pracowniczka do sortowania plastiku. Praca fizyczna.

      Zakres obowiązków

      Sortowanie i pakowanie plastiku w big bag .

      Wymagania

      Punktualność

      Sumienność

      Pracowitość

      Oferujemy

      Stała praca na miejscu .

Pracodawcy w Nakle nad Notecią