Czy to Twoja firma?

El-Wach sp. z o.o. praca

Wałbrzych

Jesteśmy El-Wach Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa infrastrukturalnego. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Wrocławiu, gdzie od 2018 roku z pasją tworzymy drogi i autostrady, które łączą ludzi i miejsca. Nasza specjalizacja to nie tylko budowa dróg, ale także zapewnienie kompleksowych rozwiązań w zakresie transportu i logistyki.

Z dumą oferujemy wynajem i dzierżawę samochodów osobowych i furgonetek, co pozwala naszym klientom na elastyczność i mobilność w ich działaniach biznesowych. Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne, dlatego nasze usługi są tak skonstruowane, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

Jesteśmy firmą, która nieustannie dąży do doskonałości, a nasze zaangażowanie w każdy projekt odzwierciedla to, jak bardzo zależy nam na jakości i satysfakcji klienta. Wszystko to robimy z myślą o budowaniu trwałych relacji i wspieraniu rozwoju naszej społeczności.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do Wrocławia – jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom na różnych polach i terenach. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom najlepszymi rozwiązaniami, które pomogą im osiągnąć ich cele.

W El-Wach Sp. z o.o. wierzymy, że solidna infrastruktura jest fundamentem dla rozwoju każdej gospodarki, a nasza rola w jej tworzeniu jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy więcej!

El-Wach Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wałbrzych
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy El-Wach Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca El-Wach Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa El-Wach Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
El-Wach Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Walbrzych
  4. Gliwice
  5. Koszalin
  6. Jelenia Góra
  7. Warszawa
  8. Bielsko-Biała
  9. Strzegom
  10. Swarzedz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca El-Wach Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Brygadzista do obsługi niwelatora

    • Wałbrzych
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 25-28 zł / godz.
    • Poszukujemy brygadzistę do obsługi niwelatora.

      Zakres obowiązków

      Nadzorowanie nad pracami brygady.

      Wymagania

      Wymagamy zaangażowania, sumienności w wykonywaniu obowiązków, a także umiejetności koordynowania brygadą.

      Oferujemy

      stałe zatrudnienie, umowę o pracę, zakwaterowanie lub zwrot za dojazd do pracy.

      Praca przy budowie drogi S3, Jaczków.

Pracodawcy w Wałbrzychu