Czy to Twoja firma?

Mariusz Serafin EBSP praca

Ludwinów

Witaj, jestem Mariusz Serafin, twórca i siła napędowa firmy, która nosi moje imię. Nasza historia zaczęła się 25 września 2018 roku, kiedy to zdecydowałem się wprowadzić na rynek usługi i produkty, które odpowiadałyby na potrzeby współczesnych konsumentów i biznesów. Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług, od handlu hurtowego i detalicznego po naprawę pojazdów samochodowych i motocykli, a także specjalistyczne usługi administracyjne i naprawcze.

Zlokalizowani w malowniczym Bielsku-Białej, z dodatkowym adresem rejestrowym w Mławie, jesteśmy firmą, która zawsze stawia na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów. Nasza oferta to przede wszystkim pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, co oznacza, że jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz – bez ograniczeń związanych z konkretną lokalizacją. Wyróżnia nas również działalność związana z administracyjną obsługą biura oraz naprawa artykułów użytku osobistego i domowego – usługi, które są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu zarówno domów, jak i przedsiębiorstw.

Jako firma, która zawsze dąży do doskonałości, oferujemy serwis i montaż na najwyższym poziomie. Rozumiemy, jak ważna jest sprawność i niezawodność, dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Chociaż nasza działalność została zawieszona 30 września 2022 roku, to nasz kapitał zakładowy w wysokości 5 000,00 zł świadczy o solidnych fundamentach, na których zbudowana jest nasza firma. To dowód na to, że jesteśmy przygotowani na przyszłość i gotowi do ponownego uruchomienia działalności, kiedy tylko nadejdzie odpowiedni czas.

Nasza firma to nie tylko usługi i produkty, to przede wszystkim ludzie – zarówno ci, którzy tworzą nasz zespół, jak i Wy, nasi Klienci. Wasze zaufanie i satysfakcja są dla nas najważniejsze. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy do dalszej współpracy. Razem możemy więcej!

Mariusz Serafin EBSP najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Ludwinów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Mariusz Serafin EBSP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mariusz Serafin EBSP

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mariusz Serafin EBSP

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Mariusz Serafin EBSP
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Mariusz Serafin EBSP - oferty archiwalne

  • Serwisant Rowerów

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    • Szukam samodzielnego serwisanta rowerów lub do szybkiego przyuczenia, do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

      bieżąca naprawa rowerów, usuwanie usterek

      robienie przeglądów okresowych rowerów.

      zamawianie potrzebnych części

      Zakres obowiązków

      Bierząca naprawa usterek w rowerach, robienie przeglądów rowerów

      Wymagania

      • Podstawowa znajomość budowy roweru oraz zdolności serwisu rowerów.

      • Sumienność, chęć do pracy i nauki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i sprawności naprawy rowerów.

      • Spokojne miejsce pracy, nie ma u nas klientów indywidualnych, obsługujemy tylko floty rowerów.