Czy to Twoja firma?

BIURO USŁUGOWO - HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA praca

Proszówka

W sercu malowniczego Proszówki, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasze przedsiębiorstwo – BIURO USŁUGOWO - HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA . Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej obecności na rynku, co świadczy o głębokim zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci, oraz o naszej niezachwianej pasji do branży mięsnej.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości mięsa i wędlin, które są synonimem smaku i tradycji naszego regionu. Nasze doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby klientów i dostosować ofertę tak, aby zawsze była ona odpowiedzią na ich oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty to nie tylko składnik wielu wyśmienitych dań, ale także część kultury kulinarnej, którą z dumą pielęgnujemy.

Nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia gwarantują wysoki poziom obsługi. Wiedza i kompetencje, które posiadamy, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Dbamy o to, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo i miał pewność, że wybierając nasze produkty, wybiera coś więcej niż tylko mięso – wybiera jakość i doświadczenie.

Choć nie możemy podzielić się z Wami wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej klasy pozostaje niezmienne. Jesteśmy tu dla Was, aby każdego dnia dostarczać produkty, które wzbogacą Wasze stoły i pozwolą na tworzenie niezapomnianych wspomnień przy wspólnych posiłkach.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i doświadczenia, które za nimi stoi. W BIURO USŁUGOWO - HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA wiemy, że to, co najlepsze, wyrasta z tradycji i zaufania, a nasza historia to najlepszy dowód na to, że wartości te są dla nas najważniejsze.

BIURO USŁUGOWO- HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center

Oferty pracy BIURO USŁUGOWO- HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO USŁUGOWO- HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA

  • Kelner/ kelnerka

    BIURO USŁUGOWO- HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA
    • Proszówka
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pomoc kuchenna

    • Proszówka
    Dodana

Mapa BIURO USŁUGOWO- HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA

Siedziba główna

BIURO USŁUGOWO- HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Syców
  3. Walbrzych
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BIURO USŁUGOWO- HANDLOWE BEATA NIEBIESZCZAŃSKA - oferty archiwalne

  • Kierownik sklepu w branży mięsnej

    • Jawor
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż mięsa i wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana książeczka sanepidowska, znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 5 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca

    • Olszyna

      Sprzedaż mięsa, wyrobów wędliniarskich oraz garmazeryjnych

      Wymagania

      • Inne wymagania: Staż pracy na podobnym stanowisku oraz książeczka sanepidowska - mile widziana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Proszówce