Czy to Twoja firma?

RMS Kosztorysowanie i doradztwo praca

Sobieszyn

W sercu malowniczych Jeziorzan, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się RMS Kosztorysowanie i doradztwo - nasza firma, która z pasją i zaangażowaniem wspiera sektor budowlany. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług kosztorysowania i doradztwa technicznego, które są fundamentem sukcesu każdej inwestycji budowlanej.

Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalne kosztorysy inwestorskie i ofertowe, które przygotowujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest precyzyjne określenie kosztów, dlatego nasze tabele przedmiarowe są zawsze dokładne i przejrzyste. Oferujemy również usługi optymalizacji kosztów, co pozwala naszym klientom na efektywne zarządzanie budżetem.

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i szerokiego grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej wiedzy i umiejętnościom. Nasze usługi kosztorysowania obejmują przygotowanie kosztorysów powykonawczych, specyfikacji technicznych oraz ofertowych, a także szczegółowe kosztorysy robót budowlanych. Wszystko to wykonujemy z myślą o zapewnieniu jak najlepszych warunków realizacji projektów "zaprojektuj i wybuduj" oraz "Fit Out".

Zawsze stawiamy na dialog i współpracę z naszymi klientami, ponieważ wierzymy, że tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy osiągnąć najlepsze wyniki. Nasza praca to nie tylko liczby i tabelki, to przede wszystkim ludzie i ich potrzeby, które staramy się zrozumieć i spełnić.

W RMS Kosztorysowanie i doradztwo, każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i uwagą na szczegóły, które często decydują o sukcesie inwestycji. Jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i dołożyć wszelkich starań, aby nasze kosztorysy były solidną podstawą do realizacji Twoich planów budowlanych.

Zapraszamy do współpracy - razem zbudujemy coś wielkiego!

RMS Kosztorysowanie i doradztwo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosztorysant Sobieszyn
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy RMS Kosztorysowanie i doradztwo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RMS Kosztorysowanie i doradztwo

Mapa RMS Kosztorysowanie i doradztwo

Siedziba główna

Praca RMS Kosztorysowanie i doradztwo - oferty archiwalne

  • Budownictwo, inżynierii środowiska - Praca dla studentów

    RMS Kosztorysowanie i doradztwo
    • Warszawa
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Poszukujemy osoby chętnej do pracy i nauki nowych rzeczy, ale jednocześnie sumiennej, która potrafi skupić się na wykonywanych zadaniach. Jesteśmy młodym, rozwijającym się zespołem. Istnieje możliwość rozwoju w strukturach firmy. Na początek oferujemy luźną atmosferę nastawioną na komfort pracy.

      Wymiar pracy - pełen etat z możliwością elastycznego podejścia lub częściowo zmniejszenia wymiaru.

      Biuro znajduje się przy placu Unii Lubelskiej w Warszawie.

      Aplikacje wraz z CV proszę przesyłać za pomocą formularza.

      Zakres obowiązków

      • analiza dokumentacji technicznej,
      • sporządzanie przedmiarów na podstawie dokumentacji technicznej,
      • tworzenie szkieletu kosztorysu,
      • wycena na podstawie sporządzonego przedmiaru,
      • analiza rynku cen materiałów i usług,
      • zbieranie ofert od dostawców i podwykonawców.

      Wymagania

      • chęć do pracy,
      • status studenta (opcjonalnie)
      • student lub absolwent budowlanictwa, inżynierii środowiska,
      • mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • nabranie doświadczenia w czytaniu dokumentacji,
      • poznanie technologii budowlanych,
      • poznanie rynku materiałowego,
      • pozananie cen rynkowych robót budowlanych,
      • narzędzia do pracy.