MONTAN STAL SP Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca MONTAN STAL SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MONTAN STAL SP Z O.O.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - MONTAN STAL SP Z O.O.

Pełna nazwa
"MONTAN STAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Zagórska 83 42-680 Tarnowske Góry
NIP
9542299879
REGON
276583588
KRS
0000034625
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.08.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 25.99.Z Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.72.Z Sprzedaż hurtowa metali i rud metali
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 46.77.Z Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie MONTAN STAL SP Z O.O.

4

Na podstawie 4 oceny z Google.

Przemysław Bartos

"Szybki rozładunek. Miła obsługa. Trzeba być do 15:30. Jest miejsce na pauzę."

2 miesiące temu

Janusz Wiecha

"Brak możliwości załadunku, rozładunku wózkiem widłowym. Załadunek suwnicą tylko przez dach"

4 miesiące temu

Tomasz M

Tomasz M

"Polecam. Rozładunek bezproblemowy, a pracujący ludzie mili."

Aleksandra Franosz

"Przemiła obsługa, korzystne ceny. Polecam"

rok temu

Andrzej K

Andrzej K

"Rozl. Tylko góra. Można w nocy przyjechać jest gdzie stać"

3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 21.11.2023

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Tarnówskie Góry
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Gliwice
  6. Stalowa Wola
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Bytom
  9. Częstochowa
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca MONTAN STAL SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • Magazynier - suwnicowy

    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 500-5 500 zł / mies.
    • Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1999 r. Zajmujemy się sprzedażą i przetwórstwem wyrobów hutniczych.
      Do swojego magazynu w Tarnowskich Górach poszukujemy pracownika z uprawnieniami do obsługi suwnic.

      Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres mailowy a.banek@montanstal.pl

      Zakres obowiązków

      • załadunek elementów przy pomocy suwnicy
      • obsługa dostaw
      • logistykę wewnętrzną
      • kontrolę stanów magazynowych
      • przeprowadzanie inwentaryzacj

      Wymagania

      • uprawnienia do obsługi suwnic

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania (system premiowy)
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie kursów: hakowy, suwnicowy, przepalacz
      • benefity: dofinansowanie do wczasów, karty MEDICOVER SPORT, ubezpieczenia

Pracodawcy w Tarnowskich Górach