Czy to Twoja firma?

REWIZOR EWA KUDŁA BIURO RACHUNKOWE praca

Pabianice

Od momentu założenia w 2005 roku, w malowniczych Pabianicach, Rewizor Biuro Rachunkowe Ewa Kudła zyskało reputację niezawodnego partnera w świecie finansów i rachunkowości. Nasza firma to synonim doświadczenia, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, które obejmują poradnictwo podatkowe, reprezentowanie przed organami podatkowymi oraz pomoc w zarządzaniu firmami. Rozumiemy, jak złożone i czasochłonne mogą być sprawy księgowe, dlatego oferujemy naszym klientom prowadzenie pełnej księgowości oraz wsparcie w rejestracji spółek. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb przedsiębiorców, którzy pragną skupić się na rozwoju swojego biznesu, pozostawiając kwestie finansowe w rękach ekspertów.

Jesteśmy dumni z tego, że od ponad dekady nieustannie wspieramy lokalne przedsiębiorstwa, a nasze doświadczenie i zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z klientami przyczyniły się do naszej solidnej pozycji na rynku. Choć nie zdradzamy szczegółów dotyczących naszej misji i wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, możemy zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, jest kierowane najwyższymi standardami etyki zawodowej i doskonałości w obsłudze klienta.

W Rewizor Biuro Rachunkowe Ewa Kudła zawsze stawiamy na dialog i otwartość w komunikacji, co pozwala nam na budowanie mocnych i trwałych relacji z naszymi klientami. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują rzetelnego i kompetentnego wsparcia w zakresie finansów i księgowości. Razem możemy osiągnąć sukces i wzrost, który jest celem każdego przedsiębiorcy.

REWIZOR EWA KUDŁA BIURO RACHUNKOWE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Pabianice
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy REWIZOR EWA KUDŁA BIURO RACHUNKOWE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REWIZOR EWA KUDŁA BIURO RACHUNKOWE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REWIZOR EWA KUDŁA BIURO RACHUNKOWE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
REWIZOR EWA KUDŁA BIURO RACHUNKOWE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca REWIZOR EWA KUDŁA BIURO RACHUNKOWE - oferty archiwalne

  • Oferta pracy

    • Pabianice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku ksiegowy / pomoc księgowego.

      Zakres obowiązków

      Porządkowanie dokumentów ksiegowych, rozliczanie faktur - KPiR, ryczałt, pełna księgowość

      Wymagania

      Mile widziane podstawy z zakresu wiedzy o rachunkowości oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

      prace od zaraz, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Pabianicach