Czy to Twoja firma?

Piekarnia Imielno praca

Imielno

Od ponad dwóch dekad Piekarnia Imielno jest synonimem rzemieślniczej jakości i lokalnego piekarskiego rzemiosła. Nasza historia rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy to z pasji do wypieku i miłości do tradycyjnych receptur, otworzyliśmy nasze drzwi dla mieszkańców Imielna i okolic. Zlokalizowani przy ulicy Wesołej 7, jesteśmy sercem lokalnej społeczności, dostarczając codziennie świeże i aromatyczne pieczywo.

Nasze produkty to wynik połączenia tradycji z nowoczesnością. Specjalizujemy się w produkcji pieczywa oraz świeżych wyrobów ciastkarskich, które cieszą się niezmienną popularnością wśród naszych klientów. Nasze suchary i herbatniki to kwintesencja domowego smaku, a konserwowane wyroby ciastkarskie i ciastka są idealne dla tych, którzy cenią sobie długotrwałą świeżość.

Jesteśmy dumni, że nasza piekarnia to nie tylko miejsce, gdzie powstają pyszne wypieki, ale także przestrzeń, w której każdy klient czuje się jak w domu. Nasza sprzedaż detaliczna w wyspecjalizowanych sklepach gwarantuje, że każdy może znaleźć coś dla siebie – od tradycyjnego chleba, przez słodkie przysmaki, aż po specjalne zamówienia.

Rozumiemy również potrzeby naszych klientów poza granicami naszego sklepu, dlatego oferujemy usługi kateringu, dostarczając nasze wyroby bezpośrednio do domów, biur czy na specjalne okazje. Każde zamówienie jest dla nas równie ważne i traktowane z najwyższą starannością.

Prowadzenie piekarni to dla nas nie tylko biznes, ale przede wszystkim misja dostarczania produktów najwyższej jakości. Jako jednostka fizyczna, kierowana przez Piotra Pietrasa, z dumą podkreślamy, że nasza piekarnia jest miejscem, gdzie każdy bochenek chleba i każde ciastko jest wypiekane z dbałością o szczegóły i z miłości do piekarskiego rzemiosła.

W Piekarni Imielno każdy dzień to nowa strona naszej historii, którą piszemy razem z naszymi klientami. Zapraszamy do dołączenia do naszej piekarskiej rodziny i odkrycia smaku prawdziwego, domowego pieczywa.

Piekarnia Imielno najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Imielno
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Piekarnia Imielno

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnia Imielno

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piekarnia Imielno

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Piekarnia Imielno
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Bielsko-Biała
  3. Sosnowiec
  4. Częstochowa
  5. Kraków
  6. Poznań
  7. Kielce

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Piekarnia Imielno - oferty archiwalne

  • Zatrudnię KIEROWCA- SPRZEDAWCA

    • Imielno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Piekarnia w Imielnie zatrudni Kierowce Sprzedawce

      Więcej informacji pod nr 661-428-790

      Mile widziane również kobiety

      Zapraszamy :)

      Zakres obowiązków

      Handel obwoźny

      Wymagania

      Prawo jazdy kat B

      Sumiennośc

      Zaangazowanie

      Pozytywne nastawienie

      Oferujemy

      Praca w młodym zgranym zespole

      zarobki ok 2500 netto

      umowa o pracę

Pracodawcy w Imielnie