Czy to Twoja firma?

Studio Urody, Szkolenia Urszula Hajduczenia praca

Białystok

Od początku naszej przygody w 2000 roku, Studio Urody, Szkolenia Urszula Hajduczenia, zlokalizowane w sercu Białegostoku, wyznacza standardy w branży piękna i samorozwoju. Nasza pasja do piękna i zdrowia przekłada się na każdy aspekt działalności, od wyboru kosmetyków po zaangażowanie w szkolenia i rozwój zawodowy.

Kochamy EKO, dlatego nasze zabiegi opierają się na kosmetykach pochodzących ze zrównoważonych i ekologicznych upraw. Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć, iż nasze produkty są wolne od okrucieństwa - nie testujemy ich na zwierzętach. To wyraz naszego szacunku do wszystkich żywych istot i planety, na której żyjemy.

Profesjonalizm to dla nas nie tylko słowo klucz, ale codzienna praktyka. W naszym studio stawiamy na specjalistyczną wiedzę i nowoczesny sprzęt medyczny, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zabiegi, które wykonujemy, należą do grona najbardziej efektywnych terapii dostępnych na świecie, a ciągły rozwój i poszerzanie oferty to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów.

Właścicielka, Urszula Hajduczenia, z pasją podchodzi do każdego aspektu działalności, co przekłada się na wysoką jakość usług i satysfakcję naszych klientów. Stosujemy kosmetyki renomowanych światowych producentów, ponieważ wierzymy, że profesjonalne marki są gwarancją najlepszych efektów.

Nasze studio to nie tylko miejsce, gdzie dbamy o urodę. To przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć chwilę dla siebie, nauczyć się czegoś nowego i poczuć się wyjątkowo. Z radością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, oferując szkolenia, które pomagają innym rozwijać swoje umiejętności i pasje.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Nasze studio to miejsce, które żyje i rozwija się razem z naszymi klientami i ich potrzebami. Zapraszamy do doświadczenia wyjątkowej jakości usług, które oferujemy w Studio Urody, Szkolenia Urszula Hajduczenia – gdzie piękno spotyka się z pasją i profesjonalizmem.

Oferty pracy Studio Urody, Szkolenia Urszula Hajduczenia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Studio Urody, Szkolenia Urszula Hajduczenia

Mapa Studio Urody, Szkolenia Urszula Hajduczenia

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Studio Urody, Szkolenia Urszula Hajduczenia
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Studio Urody, Szkolenia Urszula Hajduczenia - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka (manikiurzystka, stylistka paznokci, stylistka rzęs)

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca w "Klinice Urody Żelazna 5".

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: doświadczenie, język angielski - średnio zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Białystok

      Pracodawca zainteresowany również zatrudnieniem uchodźców z Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Białymstoku