Czy to Twoja firma?

INNOTEC Sp. z o.o. praca

Choszczno
ODLEWNICTWO
INNOTEC Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł badania i rozwój

Oferty pracy INNOTEC Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INNOTEC Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

INNOTEC Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INNOTEC Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie cnc

    INNOTEC Sp. z o.o.
    • Recz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa i konserwacja obrabiarki sterowanej numerycznie, ustawianie narzędzi w głowicy, nadzór nad pracą narzędzi zamocowanych w głowicy, posługiwanie się tablicami pasowań i narzędziami kontrolno pomiarowymi, ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, wykrywanie i korekcja błędów ustawień obrabiarek,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Proszę o przetłumaczenie oferty również na j. ukraiński

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [System czasu pracy] : 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 [Wymiar czasu pracy] : 40 godzin tygodnio
  • Zalewacz form kokilowych

    • Recz

      ręczne wypełnianie metalowe (kokile) formy odlewniczej gorącym ciekłym metalem lub stopem metali przy użyciu łyżek albo kadzi rozlewniczych w celu uzyskania wyrobów, przygotowywanie kadzi i łyżek do zalewania, sprawdzanie stanu ich wykładziny, wygrzewanie, przygotowywanie kokil do zalewania, ich oczyszczanie, transport metalu na stanowisko zalewania, sprawdzanie temperatury ciekłego metalu, obsługa kadzi rozlewniczych i zalewanie form, identyfikowanie wad odlewniczych

      Wymagania

      • Inne wymagania: [Inne] : proszę o przetłumaczenie oferty również na j. ukraiński

      Oferujemy

Pracodawcy w Choszcznie