Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowie praca

Sieraków

W sercu malowniczego Sierakowa znajduje się miejsce, gdzie każdy, kto potrzebuje wsparcia, może znaleźć pomocną dłoń – to my, Ośrodek Pomocy Społecznej. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej społeczności, realizując gminną strategię rozwiązywania problemów społecznych i stając się ostoją dla tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Nasza misja to nie tylko pomoc finansowa, ale przede wszystkim wsparcie na drodze do samodzielności – pomagamy w zdobyciu zatrudnienia, wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami, takimi jak psycholodzy i socjolodzy, którzy są gotowi służyć profesjonalną pomocą. Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasze usługi są tak szerokie i różnorodne.

Jesteśmy tu, aby ułatwić życie mieszkańcom Sierakowa, oferując możliwość załatwienia 28 różnych spraw, dostarczając druki do pobrania oraz instrukcje, jak krok po kroku złożyć wniosek online. Wszystko to, aby nasi mieszkańcy mogli załatwić swoje sprawy szybko i bez zbędnych formalności.

Jako instytucja samorządowa, nasze korzenie są głęboko osadzone w lokalnej społeczności. Nie dążymy do międzynarodowej ekspansji, ponieważ naszym priorytetem jest dobro mieszkańców Sierakowa. Nasza stabilność finansowa i własnościowa jest zapewniona przez gminę, co pozwala nam skupić się na dostarczaniu usług najwyższej jakości.

Choć nie dysponujemy informacjami o wyraźnie sformułowanych wartościach czy historii naszego ośrodka, to każdego dnia piszemy nowe strony tej historii, kierując się empatią i zaangażowaniem w pomoc innym. Nasza praca to nie tylko zawód, to pasja i misja, której oddajemy się z całego serca.

Zapraszamy do Ośrodka Pomocy Społecznej w Sierakowie – miejsca, gdzie pomoc społeczna jest świadczona z troską i profesjonalizmem. Razem tworzymy społeczność, która wspiera się nawzajem i gdzie każdy może liczyć na pomocną dłoń.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowie

Mapa Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowie

Siedziba główna

Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wronki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Sierakowie - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Sieraków
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - udzielanie pomocy osobom lub rodzinom we wzmacnianiu lub odzyskiwaniu zdolności do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie,
      - diagnozowanie sytuacji i udzielanie wsparcia osobom potrzebującym,
      - współpraca z instytucjami i organizacjami w celu udzielania pomocy w sytuacjach kryzysowych osób lub rodzin

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Pracownik socjalny, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Sieraków

      - organizacja pomocy osobom w odzyskiwaniu, wzmacnianiu zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie.
      -poradnictwo w sprawach socjalnych
      - efektywna organizacja zróżnicowanych form pomocy i zarządzanie nimi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: - wykształcenie zgodnie z ustawą z dnia 12.03.2004r. o pomocy społecznej - doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do wynagrodzenia dodatek stażowy

Pracodawcy w Sierakowie