Czy to Twoja firma?

P.H.U. RAFAŁ SŁAWEK praca

Parzęczew

Od naszego skromnego początku w 2008 roku, w sercu malowniczego Florentynowa, "Rafał Sławek PHU" nieustannie rozwija się, aby dostarczać naszym klientom wyjątkowe doświadczenia związane z alkoholem i nie tylko. Jesteśmy dumni, że możemy połączyć tradycję z nowoczesnością, oferując szeroki asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych, zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej.

Nasza oferta nie kończy się jednak na alkoholach. Rozszerzyliśmy naszą działalność o transport drogowy towarów, co pozwala nam na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów. Gastronomia to kolejna nasza pasja – od stałych placówek gastronomicznych po ruchome, od kateringu po przygotowywanie i podawanie napojów, staramy się zaspokoić każdy gust i potrzebę.

W dziedzinie telekomunikacji również mamy coś do zaoferowania, dostarczając usługi zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, w tym satelitarne. Rozumiemy, jak ważna w dzisiejszym świecie jest komunikacja, dlatego stawiamy na jakość i niezawodność.

Nasze usługi profesjonalne, naukowe i techniczne są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku, a działalność związana ze sportem pozwala nam dotrzeć do tych, dla których aktywność fizyczna jest ważną częścią życia.

W "Rafał Sławek PHU" łączymy doświadczenie z innowacyjnością, dbając o to, aby każdy klient czuł się wyjątkowo. Nasze produkty i usługi są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszych możliwych rozwiązań. Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

P.H.U. RAFAŁ SŁAWEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Parzęczew
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.H.U. RAFAŁ SŁAWEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. RAFAŁ SŁAWEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.H.U. RAFAŁ SŁAWEK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
P.H.U. RAFAŁ SŁAWEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszków
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca P.H.U. RAFAŁ SŁAWEK - oferty archiwalne

  • DOSTAWCA / zaopatrzeniowiec

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • zatrudnię zaopatrzeniowca kat. B do rozwożenia towaru z punktu A do punktu B

      Zakres obowiązków

      • dostarczanie zamówionych towarów do klientów
      • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
      • dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B
        • punktualność
        • dyspozycyjność
        • sumienność w wykonywaniu obowiązków
        • komunikatywność

        Oferujemy

        • stabilne warunki współpracy

        • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

        • miłą i rodzinną atmosferę