Czy to Twoja firma?

KWR LAGUNA MRZEŻYNO - PPHU BIRMEXs.c. - M. ŁUSZKIEWICZ opinie i informacje

Wrocław
KWR Laguna Mrzeżyno to zlokalizowany w malowniczym Mrzeżynie ośrodek wypoczynkowy, który w swojej ofercie skupia się na zapewnieniu kompleksowych usług w obszarze hotelarstwa, gastronomii oraz turystyki. Nasze obiekty są przystosowane do obsługi rodzin z dziećmi, jak również gości indywidualnych, poszukujących relaksu i odpoczynku nad morzem. W ramach naszej działalności proponujemy różnorodne formy zakwaterowania, pełen pakiet kulinarny, a także szeroki wachlarz atrakcji rekreacyjnych - od basenów, przez saunarium, zajęcia fitness, kręgielnię, po animacje dla dzieci i dorosłych. Nasza oferta obejmuje również park fitness, boiska sportowe, tenis stołowy, bibliotekę, palenisko oraz organizację imprez wieczornych, które umilają pobyt naszym gościom.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka, gdzie priorytetem jest zadowolenie klientów i stworzenie atmosfery sprzyjającej wypoczynkowi i rekreacji. Brak jest danych na temat naszej historii, misji, wartości, jak również pozycji rynkowej. Nie podajemy również informacji o liczbie naszych pracowników, certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, obecności na rynkach międzynarodowych, a także o właścicielach i stabilności finansowej naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy natomiast profesjonalną obsługę oraz bogaty pakiet usług, który jest wynikiem naszej ciągłej pracy nad ulepszaniem oferty.

Opinie pracowników o firmie KWR LAGUNA MRZEŻYNO - PPHU BIRMEXs.c. - M. ŁUSZKIE... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem KWR LAGUNA MRZEŻYNO - PPHU BIRMEXs.c. - M. ŁUSZKIEWICZ? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie KWR LAGUNA MRZEŻYNO - PPHU BIRMEXs.c. - M. ŁUSZKIE... (4)

4.5

Na podstawie 411 ocen z Google.

Justyna M

Justyna M

W lipcu zeszłego roku byliśmy kolejny raz po dłuższej przerwie w Lagunie. Ludzi bardzo mało. Basen ok. Ratownik bardzo miły. Panie i Panowie w restauracji też pomocni. Sprzątająca naburmuszona. Zostawiliśmy w pokoju garnek na prąd nie znalazł się. Teren piękny, zalesiony. Pokoje natomiast katastrofa. Pleśń i grzyb. Wróciliśmy wszyscy chorzy( w tym troje dzieci) z silnym kaszlem i gorączka. Szkoda, że właściciele o to nie dbają. Wrócimy tam dopiero po remoncie. Obecnie nie wydamy pieniedzy( sporo pieniędzy) na zagrzybiale pokoje. Szkoda nam tak fajnego miejsca.

Dodano: w ostatnim tygodniu

Kuba S

Kuba S

Jako wieloletni pracownik sali restauracyjnej Laguny zastanawiam się, skąd tyle jadu w ludziach, którzy zostawiają negatywne komentarze dotyczące pracy w tym ośrodku - może warto spojrzeć na to z innej perspektywy. Czy ktoś z byłych pracowników, który ma niemiłe wspomnienia pomyślał o tym, że taki typ pracy nie jest dla niego? Jeśli chodzi o pracę w Lagunie, to bardzo miło wspominam to miejsce - zarówno warunki pracy, jak i atmosfera panująca w zespole jest bardzo dobra, wręcz przyjemna! :) Jak w każdym miejscu pracy, bywały ciężkie dni, jednak grunt to pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy. Jeżeli jednak pojawiały się problemy związane z pracą, właściciele chętnie o nim rozmawiali i pomagali go rozwiązać. Zagwarantowany nocleg oraz wyżywienie uważam że jest na bardzo dobrym poziomie. Plusem jest, że poznaje się w tym miejscu dużo ludzi, z którymi do dziś utrzymuję kontakt.

Dodano: miesiąc temu

Karina Wiśniewska

Karina Wiśniewska

Jako wieloletni już pracownik Laguny, polecam z całego ❤️ Zupełnie „przypadkiem” trafiłam do tego miejsca w roku 2018 i od tego czasu stało się ono dla mnie oazą spokoju zarówno pod kątem pracy, jak i możliwości odpoczynku nad morzem 🌊🌲 Miejsce to jest pełne ciepła, dobra i rodzinnej atmosfery. Pracując na stanowisku Kelnerskim nabrałam ogromu doświadczenia przy obsłudze klienta oraz nabyłam wszelkie potrzebne kompetencje, niezbędne do pracy w zespole. Szefostwo traktuje pracowników z należytym szacunkiem, są to ludzie uczciwi, a dodatkowo otwarci, pomocni, a jak wystąpi taka potrzeba, to i posłużą dobrą radą. Początki nigdy nie są i nie powinny być łatwe. Ta praca nauczyła mnie przede wszystkim tego, że nie można się poddawać, że trzeba dążyć do wyznaczonego przez siebie celu i mimo tego, że po drodze często stawiane są przeszkody, to przysłowiowe zaciśnięcie pasa i przekraczanie własnej strefy komfortu, może dać zniewalające rezultaty i ogrom satysfakcji, a przy tym mnóstwo dobrej zabawy :) Jest to według mnie odpowiednie miejsce do rozpoczęcia swojej przygody z pracą, ale nie tylko. Można wiele się nauczyć i przeżyć niezapomnianą przygodę. Czego chcieć więcej? 😉 Zapraszamy do Laguny!

Dodano: miesiąc temu

grembi

grembi

Byliśmy w Lagunie tydzień i mam mieszane uczucia co do tego miejsca. Na początek to co na się podobało. Niewątpliwie dużą zaletą jest lokalizacja i olbrzymi teren na którym ośrodek się znajduje. Świetna obsługa od Pani pracującej na recepcji po barmankę i Panie sprzątające. Klimatyczny bar, super baseny które nigdy nie były mocno zatłoczone i całodzienne animacje dla najmłodszych. Z plusów warto wymienić także kuchnię która jest bardzo smaczna, tradycyjna jak w domu. Blisko do plaży i do centrum. To co sprawia, że nie było idealnie to pokój. Zdecydowanie ośrodek ma problem z wilgocią widać to zwłaszcza na sufitach w łazience i pokoju, a do tego czuć specyficzny dla wilgoci zapach. Pierwszy raz spotkałem się także aby goście spali pod dziurawą poszewką na kołdrę. Szafa była brudna z mieszkającym w niej pająku. Wielkością pokój zaliczam do tych mniejszych gdzie w konfiguracji 2+1 było nam trochę ciasno. Podsumowując biorąc pod uwagę cenę która nie należy do najniższych nasz urlop był tylko w porządku. Oczekiwaliśmy więcej zwłaszcza jeżeli chodzi o pokój.

Dodano: 8 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Opinie o pracodawcach w Wrocławiu