Czy to Twoja firma?

MZJ MARGO TRANS sp. z o.o. praca

Tyczyn

Witaj, jestem częścią mzj margo trans, firmy, która od lat jest Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu drogowego towarów na terenie malowniczego województwa podkarpackiego. Nasza specjalizacja to przewóz różnorodnych ładunków, co czyni nas niezastąpionym ogniwem w łańcuchu dostaw wielu przedsiębiorstw.

Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach – jesteśmy zespołem, w którego skład wchodzą osoby z pasją i zaangażowaniem, takie jak Zbigniew Jan Laskowski, Małgorzata Elżbieta Wielgosz oraz Jarosław Grzegorz Dec. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

Choć nie mogę podzielić się z Tobą naszą historią czy misją – bo to opowieści, które najlepiej odkrywa się osobiście – mogę zapewnić, że nasze działania zawsze kierowane są wysokimi standardami. Jesteśmy dumni z tego, że nasz kapitał zakładowy to symbol naszego zaangażowania w rozwój i stabilność.

Nasza oferta to więcej niż transport – to obietnica bezpiecznego i terminowego dostarczenia towarów, które są dla Ciebie ważne. Jesteśmy tu, aby ułatwić Ci prowadzenie biznesu, będąc wiarygodnym mostem między Tobą a Twoimi klientami.

Zapraszam Cię do współpracy z mzj margo trans, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każde zlecenie traktowane jest z indywidualnym podejściem. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która będzie trwała przez lata.

MZJ MARGO TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Tyczyn
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MZJ MARGO TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MZJ MARGO TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MZJ MARGO TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Hermanowej

MZJ MARGO TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MZJ MARGO TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy, możliwość zatrudnienia obywateli z ukrainy

    MZJ MARGO TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tyczyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport towarów, wykonywanie zleceń wg instrukcji przełożonego;
      miejsce wykonywania pracy - teren UE

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi nawigacji, komunikatywność, mile widziana znajomość języków obcych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tyczynie