Lödige Poland Sp. Z o.o.

Czy to Twoja firma?

Lödige Poland sp. z o.o. praca

Tychy

Lödige Industries - Your Specialist for Logistics Solutions

Wherever heavy goods are to be moved, Lödige Industries is committed to supporting our clients' success with innovative material handling solutions and equipment. Whether in air freight traffic, the transport and storage of goods and cars, or in view of the challenges of digitalisation, urban growth and globalisation - Lödige Industries is recognised as a reliable, strategic partner, with a successful track record across various sectors and industries.

Lödige Poland Sp. Z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Lödige Poland Sp. Z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lödige Poland Sp. Z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektromonter

    ArcelorMittal Poland S.A. Wizytówka
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Konstruktor / mechanik

    ELEKTROMETAL Spółka Akcyjna
    • Cieszyn
    Polecana
    Dodana
  • Automatyk

    FAMUR (GRENEVIA SA) Wizytówka
    • Katowice
    Dodana

Mapa Lödige Poland Sp. Z o.o.

Siedziba główna

Lödige Poland Sp. Z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Tychy
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Łaziska Górne
  7. Poznań
  8. Kęty
  9. Gliwice
  10. Pszczyna

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Lödige Poland Sp. Z o.o. - oferty archiwalne

  • Programista PLC

    • Tychy
    • pełny etat
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Szukamy osoby, która będzie tworzyła oprogramowanie dla sterowników przemysłowych PLC i HMI dla systemów transportu i logistyki. Osoby, która wdroży oraz przetestuje dostarczone rozwiązania, zgodnie z przygotowaną dokumentacją techniczną dbając o zadowolenie klienta. Oferujemy pracę w doświadczonym zespole przy kompleksowych systemach z branży logistyki aircargo, carpark solutions i automotive.

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie oprogramowania sterowników PLC i HMI w oparciu o nasze standardy.
      • Uruchomienie i testowanie systemów logistyki na obiekcie u klienta w oparciu o plan testów.
      • Tworzenie i ulepszanie naszych standardów oprogramowania.
      • Tworzenie dokumentacji projektowej.

      Wymagania

      • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych PLC firmy SIEMENS (TIA Portal).
      • Praktyczna umiejętność programowania paneli operatorskich HMI.
      • Dobra znajomość języka angielskiego.
      • Gotowość do wyjazdów projektowych za granicę.
      • Prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę przy projektach wykonywanych na całym świecie (Hong Kong, Singapur, Nowy York, Sydney, Amsterdam, Londyn, Austin).
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży airport logistics i carpark solutions.
      • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia+dopłata do każdej godziny pracy poza krajem.
      • Wdrożenie w standardy programowania jak i ciekawe szkolenia.
      • Możliwości rozwoju zawodowego nastawionego na długoletnią współpracę.
      • Realizujemy autorskie projekty we własnych standardach bazujących na wieloletnim doświadczeniu w branży.
      • Medicover

Pracodawcy w Tychach