GHG SERWIS Giza Hubert

Czy to Twoja firma?

GHG SERWIS Giza Hubert praca

Komprachcice

Witaj, jestem sercem GHG SERWIS - firmą, która od ponad dwóch dekad jest niezawodnym partnerem w dziedzinie naprawy i konserwacji maszyn. Nasza historia rozpoczęła się ponad 20 lat temu, a od 2005 roku działamy pod obecną nazwą, zyskując zaufanie klientów i solidną pozycję na rynku Opolszczyzny.

Specjalizujemy się w serwisowaniu szerokiej gamy urządzeń dźwigowych - od wind i dźwigów, przez wózki widłowe, po suwnice i żurawie samochodowe. Nasze usługi to przede wszystkim konserwacja, modernizacja i serwis istniejących już maszyn. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić im drugie życie, zwiększając ich funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Choć nie zajmujemy się budową nowych urządzeń, nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na przeprowadzanie skomplikowanych napraw i modernizacji, które wymagają nie tylko wiedzy technicznej, ale i zrozumienia potrzeb naszych klientów. Nasza praca to połączenie pasji do mechaniki i zaangażowania w utrzymanie najwyższych standardów usług.

W GHG SERWIS stawiamy na bliskie relacje z klientami i zrozumienie ich unikalnych wymagań. Jesteśmy przekonani, że nasza praca to nie tylko naprawy i konserwacje, ale przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo i efektywność pracy maszyn, które są nieodzowną częścią wielu przedsiębiorstw.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy zadbać o to, by Twoje maszyny służyły Ci bezawaryjnie przez długie lata.

GHG SERWIS Giza Hubert najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy GHG SERWIS Giza Hubert

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GHG SERWIS Giza Hubert

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GHG SERWIS Giza Hubert

Siedziba główna

GHG SERWIS Giza Hubert poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GHG SERWIS Giza Hubert - oferty archiwalne

  • Mechanik - przyuczenie do zawodu

    • Komprachcice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 500-5 000 zł / mies.
    • GHG SERWIS Giza Hubert jako Firma Usług Dźwigowych, działając na terenie województwa Opolskiego od ponad 20 lat zajmująca się naprawą, konserwacją, modernizacją i montażem urządzeń dźwigowych, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko MECHANIK/ELEKTROMECHANIK Urządzeń Dźwigowych.

      Zakres obowiązków

      • Naprawa, regulacja i konserwacja urządzeń dźwigowych
      • Nauka poprzez pracę jako pomoc Konserwatora lub samodzielne stanowisko Konserwatora
      • Wykonywanie przeglądów okresowych
      • Kontrola i ocena stanu technicznego urządzeń dźwigowych
      • Rozwiązywanie problemów technicznych
      • Usuwanie usterek
      • Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne min. Zawodowe
      • Mile widziane uprawnienia UDT
      • Chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych
      • Prawo jazdy kat. B
      • Odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków będą nieodzowne w tej pracy

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
      • Stałe wynagrodzenie miesięczne, uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz premia uznaniowa za prace dodatkowe (wzrost wynagrodzenia w miarę zdobywania dalszych kwalifikacji i uprawnień)
      • Możliwość przyuczenia do zawodu
      • Po zdobyciu uprawnień awans na samodzielne stanowisko
      • Pracę w młodym zespole
      • Aktywny udział w działaniach firmy
  • Elektromechanik/Konserwator urządzeń dźwigowych

    • запрошуємо працівників з України
    • Firma Usług Dźwigowych, działająca na terenie województwa Opolskiego, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko Elektromechanik / Konserwator Urządzeń Dźwigowych

      W zakres obowiązków wchodzić będzie:

      • Konserwacja, regulacja i naprawa urządzeń dźwigowych

      Wymagania

      Chcielibyśmy, aby osoba na tym stanowisku posiadała:

      • Wykształcenie techniczne min. zawodowe
      • Odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków będą nieodzowne w tej prac

      Oferujemy

      • Stałe wynagrodzenie miesięczne, uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz premia uznaniowa za prace dodatkowe (wzrostu wynagrodzenia w miarę zdobywania dalszych kwalifikacji i uprawnień)
      • Przygotowywanie do egzaminów na uprawnienia do konserwacji
      • Narzędzia niezbędne do pracy
      • Ubezpieczenie zdrowotne oraz badania lekarskie
      • Zaplecze techniczno-socjale

Pracodawcy w Komprachcicach