Czy to Twoja firma?

Ba-Ta sp. z o.o. praca

Poznań

W sercu Wielkopolski, w dynamicznie rozwijającym się Poznaniu, znajduje się nasza firma – Ba-Ta Sp. z o.o. Od ponad dwóch dekad jesteśmy wierni tradycji i nowoczesności, łącząc wieloletnie doświadczenie z innowacyjnymi rozwiązaniami w branży maszyn do obróbki metali. Nasza historia rozpoczęła się w 1998 roku jako jednoosobowa działalność, a z biegiem lat ewoluowaliśmy, by od 2017 roku funkcjonować jako solidna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Specjalizujemy się nie tylko w obróbce metali, ale także w transporcie zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Jesteśmy dumni z naszej floty pojazdów o ładowności od 1T do 14T, które umożliwiają załadunek boczny, tylny i górny, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych Klientów. Nasze samochody skrzyniowe typu firana, wyposażone w paleciaki, są obsługiwane przez personel z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Ale to nie wszystko. Nasza oferta to także usługi magazynowe, konserwacja zieleni, prace budowlane i ślusarskie, a także relokacja maszyn. Zdajemy sobie sprawę, że każde zlecenie jest unikalne i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze staramy się zrozumieć i spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Rzetelność to fundament naszej działalności. Uważamy, że to właśnie ona jest kluczem do stabilności i długotrwałych relacji z naszymi partnerami. Jesteśmy firmą, na której można polegać – zarówno w kwestii terminowości, jak i jakości świadczonych usług.

Nasza pozycja na rynku jest wynikiem nie tylko naszej historii i doświadczenia, ale także ciągłego dążenia do doskonałości. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią wielkopolskiego krajobrazu biznesowego i przyczyniać się do rozwoju naszego regionu oraz całego kraju.

Zapraszamy do współpracy z Ba-Ta Sp. z o.o. – razem możemy osiągnąć więcej.

Ba-Ta Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Ba-Ta Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ba-Ta Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ba-Ta Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Ba-Ta Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy/ Operator wózka

    Ba-Ta Sp. z o.o.
    • 26-27 zł / godz.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Ba-Ta Sp. z o.o. z 20 letnim doświadczeniem na rynku zatrudni pracownika na stanowisko pracownik magazynowy

      Zakres obowiązków

      • Obsługa wózka widłowego,
      • Sortowanie opakowań,
      • Załadunek/rozładunek,
      • Prace porządkowe na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Uprawnienia na wózek widłowy UDT,
      • Sumienność, rzetelność, dokładność.

      Oferujemy

      • Pracę na terenie Poznania,
      • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
      • Pracę w systemie dwuzmianowym 6-14 /14-22,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Poznaniu