Czy to Twoja firma?

OMEGA TRUCK CENTER sp. z o.o. praca

Pilzno

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią branży TSL, dostarczając niezawodne usługi i rozwiązania dla pojazdów ciężarowych. Nasza historia zaczęła się w 1992 roku, a pierwszy serwis w Pilźnie otworzyliśmy sześć lat później, co było kamieniem milowym w naszej drodze do sukcesu. W 2005 roku uzyskaliśmy autoryzację serwisową marki VOLVO, a rok później rozszerzyliśmy nasze kompetencje o markę MAN. Kolejny ważny moment nastąpił w 2016 roku, kiedy to jako Spółka STC staliśmy się autoryzowanym dealerem i serwisem marki IVECO.

Nasze usługi są synonimem jakości i niezawodności. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując dopasowanie do indywidualnych potrzeb oraz nieprzerwane doskonalenie się. Współpraca i profesjonalizm to dla nas podstawa, a tradycja łączy się u nas z nowoczesnością, tworząc unikalną wartość naszej oferty.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem samochodów ciężarowych VOLVO, MAN, IVECO, a nasze usługi obejmują szeroki zakres działań - od serwisu przyczep i naczep, przez diagnostykę komputerową, obsługę opon, aż po pomoc drogową i wynajem lawet TIR. Nasza całodobowa płyta do zautomatyzowanej diagnostyki opon, wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań oraz najnowocześniejszy sprzęt naprawczy i oryginalne części zamiennych to dowód na to, że innowacja i jakość są dla nas kluczowe.

Jako część Grupy OMEGA Pilzno, cieszymy się stabilnością i zaufaniem, które budujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze i naprawach pojazdów ciężarowych. Nasza kompleksowa obsługa pojazdów i flot, własna flota pojazdów oraz mobilność usług to nasze atuty, które wyróżniają nas na rynku.

Zapraszamy do OMEGA Truck Center, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem i profesjonalizmem. Razem z nami Twoja flota pojazdów ciężarowych będzie zawsze w doskonałej kondycji.

OMEGA TRUCK CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport hr / kadry

Oferty pracy OMEGA TRUCK CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OMEGA TRUCK CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

OMEGA TRUCK CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OMEGA TRUCK CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Wulkanizator

    OMEGA TRUCK CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Pilzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      WULKANIZACJA I WYMIANA OPON

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: TECHNICZNY
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE. ZNAJOMOŚĆ BRANŻY MOTORYZACYJNEJ.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Pilzno

      PRACOWNIK MAGAZYNU CZĘŚCI ZAMIENNYCH

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY MOTORYZACYJNEJ .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +PREMIA

Pracodawcy w Pilznie