Czy to Twoja firma?

Przedszkole Samorządowe Nr 1 praca

Brzeg Dolny
Przedszkole Samorządowe Nr 1 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole Samorządowe Nr 1

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Samorządowe Nr 1

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Samorządowe Nr 1

Siedziba główna

Przedszkole Samorządowe Nr 1 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole Samorządowe Nr 1
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Brzeg Dolny
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole Samorządowe Nr 1 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający rozwój dziecka

    • Brzeg Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w wymiarze pełnego etatu tj. 20/20

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie podano zgodnie z kartą nauczyciela od najniższej stawki stażysty do nauczyciela mianow
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedszkola

      praca w wymiarze pełnego etatu tj. 25/25

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Brzegu Dolnym