Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST-BRUK Mariusz Pelcer praca

Ryjewo

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Wielobranżowym FAST-BRUK, założonym przez Mariusza Pelcera. Nasze korzenie sięgają 2013 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na stworzenie firmy, która dziś jest znana z wysokiej jakości usług budowlanych. Zlokalizowani w malowniczym Straszewie, w sercu województwa pomorskiego, z dumą reprezentujemy lokalną przedsiębiorczość.

Nasza specjalność to tworzenie trwałych i estetycznych nawierzchni z kostki brukowej, zarówno granitowej, jak i betonowej. Nie ograniczamy się jednak do samych nawierzchni – nasza oferta obejmuje również profesjonalne odwodnienia, drenaże oraz montaż elementów z kamienia naturalnego, takich jak murki oporowe, ogrodzenia, grille ogrodowe czy skalniki. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale.

W FAST-BRUK wiemy, jak ważna jest kompleksowość usług, dlatego też zajmujemy się organizacją transportu wszystkich materiałów niezbędnych do realizacji inwestycji. Dla naszych klientów jesteśmy gotowi zaprojektować i wykonać aranżacje, które spełnią ich oczekiwania i marzenia o idealnej przestrzeni.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który tworzą wykwalifikowane osoby z bogatym doświadczeniem w branży. To dzięki nim możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Co więcej, dbamy o to, aby nasi klienci mieli pewność, że wybierają najlepsze rozwiązania – dlatego chętnie pokazujemy nasze dotychczasowe realizacje, nawet jeśli wymaga to podróży do 100 km od miejsca zamieszkania klienta.

Nasza przewaga konkurencyjna tkwi w bezpośrednim dostępie do towarów od producentów, co pozwala nam oferować atrakcyjne ceny bez dodatkowych kosztów pośrednictwa. Wierzymy, że uczciwość, transparentność i zaangażowanie w każdy projekt to wartości, które pozwalają nam budować trwałe relacje z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy z FAST-BRUK – razem stworzymy przestrzeń, która będzie cieszyć oko i służyć przez lata.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST-BRUK Mariusz Pelcer najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator koparki Ryjewo
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST-BRUK Mariusz Pelcer

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST-BRUK Mariusz Pelcer

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST-BRUK Mariusz Pelcer

Siedziba główna

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST-BRUK Mariusz Pelcer - oferty archiwalne

  • Zatrudnię operatora koparki jednonaczyniowej

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST-BRUK Mariusz Pelcer
    • Kwidzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-7 500 zł / mies.
    • Poszukujemy operatora koparki jednonaczyniowej kl I i III.

      Zakres obowiązków

      - operowanie koparko jednonaczyniową, konieczne z doświadczeniem min. 2 letnim

      Wymagania

      - doświadczenie w użytkowaniu koparki jednonaczyniowej
      - dbałość o powierzony sprzęt (utrzymywanie porządku w maszynie)

      Oferujemy

      - bezpłatny dojazd na budowy i drogę powrotną
      - możliwosć wypłat tygodniowych

Pracodawcy w Ryjewie