Czy to Twoja firma?

OSCAR GROUP sp. z o.o. praca

Kędzierzyn-Koźle

Jesteśmy Oscar Group, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu. Z dumą prowadzimy naszą działalność w malowniczym Kędzierzynie-Koźlu, gdzie nasze korzenie łączą się z dynamicznym rozwojem i innowacyjnością w branży transportowej. Nasza specjalność to kompleksowe usługi transportowe, które realizujemy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Nasza flota to serce naszej działalności – liczne, nowoczesne pojazdy, w tym naczepy standardowe oraz mega, które są naszą dumą i znakiem rozpoznawczym. Każdy z naszych pojazdów spełnia najbardziej wymagające europejskie standardy emisji spalin EURO VI, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska i trosce o przyszłe pokolenia.

Zaufanie, które nam obdarzają nasi Klienci, jest dla nas najcenniejszym wyróżnikiem. Rzetelność w każdym wykonanym zleceniu to nie tylko nasza dewiza, ale codzienna praktyka. Dzięki temu budujemy trwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku i profesjonalizmie.

Nasze usługi transportowe gwarantują bezpieczny przewóz powierzonych nam towarów prosto do wyznaczonego celu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem naszego zespołu, który składa się z doświadczonych kierowców i pracowników biurowych. Wspólnie dbamy o to, aby każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie.

Jako dynamicznie rozwijająca się firma transportowa, nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze usługi były jeszcze bardziej efektywne i dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej, co pozwala nam na ciągłe poszerzanie naszych horyzontów.

W OSCAR GROUP wiemy, że sukces w biznesie to nie tylko kwestia doskonałej floty i technologii, ale przede wszystkim ludzi – ich pasji, zaangażowania i ciężkiej pracy. Dlatego też codziennie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy już zaufali Oscar Group. Razem możemy osiągnąć więcej!

OSCAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy OSCAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca OSCAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Monter izolacji przemysłowej

    OSCAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Robotnik leśny

    Dodana
  • Pilarz/drwal

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Monter pojazdów samochodowych

    JELCZ Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    Dodana

Mapa OSCAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba grupy

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

OSCAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Częstochowa
  4. Kraków
  5. Bielsko-Biała
  6. Kędzierzyn-Koźle
  7. Gliwice
  8. Katowice
  9. Opole
  10. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OSCAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Lekka praca przy malowaniu i konserwacji drzewek, praca wykonywana w dni bezdeszczowe bo drzewka muszą być suche.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, chęć do pracy Miejsce pracy: lasy na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe

      Czyszczenie lasu, wycinanie 2m drzewek.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, predyspozycje do pracy fizycznej Miejsce pracy: lasy na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie akordowe

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu