Czy to Twoja firma?

Lachowicz Energy Partner sp. z o.o. praca

Szczecin

Lachowicz Energy Partner Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Lachowicz Energy Partner Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lachowicz Energy Partner Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lachowicz Energy Partner Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Lachowicz Energy Partner Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Stargard

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Lachowicz Energy Partner Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi zamówień

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Lachowicz Energy Partner Sp. z o.o. to polska firma z 19-letnią tradycją.

      Działalność nasza obejmuje obrót węglem i spedycją .

      Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

      Specjalista ds. obsługi zamówień

      ( organizacja transportu i obsługa dokumentacji zakupowo- sprzedażowej )

      Okres próbny na umowę zlecenie, dalsza współpraca na umowę o pracę

      Zakres obowiązków

      Obsługa systemu optima tj. wprowadzanie faktur zakupowych , wystawianie faktur sprzedaży oraz sprawdzenie faktur transportowych

      Koordynacja zamówień tj. :

      • organizacja transportu z uwzględnieniem optymalizacji kosztów i terminów zamówień ( kontakt z firmą transportową , wysyłanie zleceń , obsługa transa )
      • kontakt z dostawcą ( wysyłanie zleceń , obsługa w systemie zakupów , kontakt telefoniczny, mailowy
      • kontakt telefoniczny z odbiorcą

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie(nie jest wymagane)
      • skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania,
      • bardzo dobra organizacja pracy,
      • umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • pracę od poniedziałku do piątku,
      • elastyczne godziny pracy,
      • możliwość częściowej pracy zdalnej
      • pracę w przyjaznej atmosferze,
      • stabilne zatrudnienie.
      • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Szczecinie