Czy to Twoja firma?

Ewe praca

Hrubieszów

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z bycia częścią codziennego życia naszych klientów, dostarczając im energię, która napędza ich domy i przedsiębiorstwa. W 1999 roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z energią, otrzymując koncesję na sprzedaż oraz dystrybucję gazu ziemnego w Polsce. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać rosnącym potrzebom rynku i naszych klientów.

W Ewe, naszą misją jest dostarczanie nie tylko gazu ziemnego dla klientów indywidualnych i biznesowych, ale również energii elektrycznej dla sektora komercyjnego. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i bezpieczeństwo, dlatego inwestujemy w rozwój i utrzymanie własnych sieci gazowych. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do dostarczania surowców energetycznych – poprzez budowę i eksploatację kotłowni, zapewniamy kompleksowe usługi związane z dostarczaniem ciepła.

Zdajemy sobie sprawę, że świat energii jest skomplikowany, dlatego nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem energetycznym. Pomagamy optymalizować zużycie energii, co przekłada się na realne korzyści dla naszych klientów – zarówno w aspekcie finansowym, jak i ekologicznym. Jesteśmy dumni z tego, że nasze doradztwo energetyczne jest szeroko rozbudowane i cenione przez klientów za praktyczne rozwiązania.

Nasza pozycja na rynku polskim jest silna i ugruntowana. Jesteśmy liderem, który nie tylko reaguje na zmieniające się warunki rynkowe, ale także aktywnie kształtuje przyszłość energetyczną kraju. W Ewe rozumiemy, że zmiana dostawcy energii może wydawać się skomplikowana, dlatego przejmujemy na siebie wszystkie procedury z tym związane. Naszym celem jest maksymalizacja wygody naszych klientów, aby mogli oni cieszyć się bezproblemowym dostępem do energii.

Jesteśmy Ewe – Twoim zaufanym partnerem w świecie energii. Razem tworzymy przyszłość, która jest jaśniejsza i bardziej zrównoważona. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już dziś cieszą się energią dostarczaną przez lidera polskiego rynku.

Ewe najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Ewe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ewe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ewe

Siedziba główna

Praca Ewe - oferty archiwalne

  • Sprzatanie i gotowanie

    Ewe
    • Hrubieszów
    • umowa o dzieło
    • dodatkowa/dorywcza
    • 15-25 zł / godz.
    • Szukam osoby która by ugotowała/posprzątała 2 razy w tygodniu po 2/3h. Dom na wsi w okolicach Hrubieszowa, mieszkają w nim 2 osoby.
      Prosze o kontakt zainteresowanych

      Zakres obowiązków

      - sprzatanie oraz gotowanie

      Wymagania

      - sumiennosc

      - uczciwosc

      - chęć do pracy

      - doświadczenie

      Oferujemy

      - wynagrodzenie

      - elastyczny czas pracy

Pracodawcy w Hrubieszowie