Czy to Twoja firma?

MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gniew
MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MIKROSTYK SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Technolog procesów narzędziowych

    • Gniew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA DO USTALENIA INDYWIDUALNIE Z PRACODAWCĄ
      1. Wsparcie procesu produkcyjnego narzędzi (tłoczników)
      2. Nadzór i tworzenie technologii narzędziowej, dobór materiałów konstrukcyjnych
      3. Propozycje rozwiązań technicznych, których celem jest zwiększenie żywotności narzędzi produkcyjnych oraz uzyskiwanie większej stabilności procesowej podczas obróbki plastycznej na prasach
      4. Koordynacja i czynny udział w przeprowadzaniu napraw, regeneracji, modyfikacji bieżących narzędzi produkcyjnych
      5. Ścisła współpraca z wydziałem produkcyjnym w zakresie planowania prób, modyfikacji, napraw
      6.Udział w warsztatach lean manufacturing i 5S w obszarze narzędziowni

      Mile widziana znajomość konstrukcji tłoczników, wykrojników i innych narzędzi do obróbki metali na prasach. Znajomość budowy maszyn, znajomość procesów obróbki skrawaniem. Umiejętność logicznego myślenia oraz dobra organizacja pracy. Umiejętność pracy w zespole, samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu.

      y: Pracę w innowacyjnej i prężnie rozwijającej się firmie Stabilność zatrudnienia Przejrzysty system premiowy Możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach zlecanych przez największe korporacje przemysłowe na świecie Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy Możliwość korzystania z pakietów socjalnych

      Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV mailem na adres mikrostyk@mikrostyk.pl lub pozostawienie na portierni w siedzibie firmy. W tytule CV prosimy wpisać TECHNOLOG PROCESÓW NARZĘDZIOWYCH

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gniewie